نمناک سرگرمیگوناگون مادری که به پسرش قورباغه زنده می خوراند + تصاویر
قورباغه خوردن ، کار زشت مادر با پسرش
ویدئوی کار عجیب مادر جوان با پسرخردسالش خیلی سریعتر از حد انتظار در فضای مجازی منتشر شد و واکنش ها را برانگیخت ، مادری که فرزندش را تشویق به قورباغه خوردن می کرد.

قورباغه زنده خوراندن مادر چینی به کودکش به دلیل عجیب!

چینی ها که قوم مشهور به انجام کارهای عجیب و غریب در سرتاسر دنیا هستند علاقه خاصی به خوردن غذاهای زنده دارند ، از هشت پا تا ماهی که زیر دندان های آنها باید تکان تکان بخورد تا به قول خودشان لذت واقعی یک غذا را احساس کنند بنابراین آن قدرها هم تعجب نکردیم زمانی که تصاویر ظرف غذای عجیب یک کودک چینی را دیدیدم .
Chinese Mom Feeds Son ‘Live Tadpoles’ Believing It Is Good for His Health
قورباغه خوردن

اقدام زشت مادر جوان برای خوراندن بچه قورباغه زنده به پسرش

 در ویدئویی که به تازگی در شبکه های مجازی منتشر شده است و بازدید بالایی در زمان کوتاهی دریافت کرده است می بینیم که مادر جوان چینی تعدادی بچه قورباغه زنده را داخل ظرفی پر از آب ریخته و پسر خردسالش را تشویق به خوردن آنها می کند ، ولی چرا؟ دلیل این مادر برای انجام چنین کاری چیست ؟
در کمال تعجب مادر جوان عنوان کرده است که او بچه قورباغه های زنده را به خورد پسرش می دهد تا او پسری سالم و قوی باشد و با این روش خطر ابتلا به بیماری ها را از او دور کند .
قورباغه خوردن

بچه قورباغه های زنده غذای پسربچه چینی

واکنش های تند و انتقادی بازدیدکنندگان بسیار سریع همراه این ویدئو شد ، بسیاری از بازدیدکنندگان با بیان دلیل علمی و پزشکی عنوان کردند که این رفتار اشتباه منجر به بروز نوعی عفونت خطرناک به نام " عفونت اسپارگنوم" در کودک خواهد شد.

کار جنجالی مادر چینی برای قورباغه خوردن پسرش + عکس

مادری که به پسرش قورباغه زنده می خوراند + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 19
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف