نمناک سرگرمیدیدنی ها پخت قورباغه زنده در یک رستوران! + تصاویر
قورباغه ، غذای ژاپنی
این قورباغه های زنده داخل غذاها که به صورت زنده در آشپزخانه نگهداری می شوند پس از سفارش توسط مشتری در مقابل آنها آماده و تهیه می شود.

پخت قورباغه زنده در رستوران های ژاپن

بار دیگر با عجیب ترین غذاهایی که حتی با دیدنشان حالت تهوع بهتان دست می دهد آشنا می شوید.یک رستوران ژاپنی غذای جدیدی را در منوی خود قرار داده است که قورباغه زنده را در مقابل مشتری پخته و همراه با یک غذای سنتی ژاپنی سرو می کنند.

در یک ویدئو که به قسمت شهروند روزنامه نگار این وبسایت ارسال شده است یک قورباغه دیده می شود که در ابتدا زنده به سیخ کشیده می شود و سپس پوست آن را تمیز و قسمت های داخلی غیرقابل مصرف آن را خارج و به همراه غذای تازه ای به نام “ساشیمی” سرو می کنند.


این قورباغه ها که به صورت زنده در آشپزخانه نگهداری می شوند پس از سفارش توسط مشتری در مقابل آنها آماده و تهیه می شود.

براساس این گزارش، جدا کردن پوست قورباغه مهارت زیادی می طلبد و فقط یک آشپز ماهر قادر به انجام این کار است و طبق سفارش، آشپز می تواند چشمهای قورباغه را خارج کند یا اینکه آنها را به همان شکل حفظ کند.

طبق گزارش سایت استامپ، قورباغه های استفاده شده برای این غذا چاق و مخصوص پخت و پز هستند و بگفته آنها سالم و خوشمزه هستند!قورباغه

قورباغه

قورباغه

قورباغه

پخت قورباغه زنده در یک رستوران! + تصاویر

برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف