نمناک سرگرمیگوناگون تا حالا قورباغه ی بچه زا دیدین؟! + عکس
قورباغه ، قورباغه بچه زا
قورباغه ی عجیب در عمق جنگل های بارانی اندونزی به تازگی شناخته شده است که به جای تخم گذاشتن بچه زا است که تصاویر این قورباغه و فرزندان تازه متولد شده اش را می بینید.

قورباغه ی عجیب در عمق جنگل های بارانی اندونزی به تازگی شناخته شده است که با بچه زا بودنش همه ی جانورشناسان را حیرت زده کرده است که در تصاویر بچه و خود این قورباغه را می بینید.

اسکی نیوز نوشت:قورباغه بچه زا در اصل دهه ها قبل کشف شده اما دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی اخیرا به طور تصادفی این قورباغه ماده را به همراه فرزندان تازه متولدشده اش مشاهده کردند.

 کارشناسان با بررسی های بیشتر دریافتند Limnonectes larvaepartus در میان 6455 گونه قورباغه ها، این گونه تنها قورباغه ای است که مستقیما و بدون تخم گذاری، بچه هایش را به دنیا می آورد.

 قورباغه بچه زا

 این حیوان، عضو غیرمعمول از گروهی آسیایی از قورباغه های دندان دار است که در اصل، توسط محقق اندونزیایی به نام «دیوکو ایسکاندار» کشف شد.

قورباغه بچه زا 

رنگ این قورباغه ها معمولا قهوه ای یا خاکستری بوده و اندازه آن ها بین دو تا چهار سانتی متر و وزن شان نیز پنج گرم گزارش شده است.

  قورباغه بچه زا

  

تا حالا قورباغه ی بچه زا دیدین؟! + عکس

تا حالا قورباغه ی بچه زا دیدین؟! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 66
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 50 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف