نمناک سرگرمیگوناگون کودک 16 ماهه از لج مادرش ناخن گیر قورت داد !+ تصاویر
قورت دادن ناخن گیر ، قورت دادن اشیا توسط کودکان
قورت دادن ناخن گیر توسط پسربچه خردسال مادر جوان را وحشت زده کرد ، او که تلاش می کرد ناخن گیر را از دهان فرزندش بیرون بکشد در مقابل لج بازی کودک موفق نبود.

پسربچه ای که ناخن گیر قورت داده بود راهی بیمارستان شد

پسربچه کنجکاو در مقابل چشمان مادرش در حال بازی با وسایلی که هیچ ارتباطی به اسباب بازی های کودکانه ندارد ناخن گیر را قورت داد ، والدین وحشت زده کودکش را به سرعت به بیمارستان رساند.

Infant boy rushed to hospital with NAIL CLIPPER lodged in his stomach after swallowing it in front of mum

قورت دادن ناخن گیر

عکس کودک 16 ماهه چینی که به دلیل قورت دادن ناخن گیر به بیمارستان منتقل شد

قورت دادن ناخن گیر توسط کودک چند ماهه

"گو هونگ بو" پسربچه 16 ماهه چینی در حال بازی با وسایل روی زمین ناخن گیر را برداشته و داخل دهانش گذاشته بود ، مادرش با دیدن این وضعیت به سرعت به سمت او آمد تا به روشی ناخن گیر را از دهان کودکش خارج کند اما لج بازی "گو" بر تلاش مادرش غلبه کرد و ناخن گیر از بین انگشتان مادر رها شده و به داخل گلوی پسرش رفت و درنهایت قورت داده شد ؛ والدین شوکه کودک به سرعت او را به بیمارستانی واقع در شمال شرق چین رساندند تا هرچه سریعتر ناخن گیر از شکم فرزندشان خارج شود چرا که اگر جسم فلزی وارد روده ی کودک می شد عواقب سخت تری در پی خواهد داشت.

دکتر "بیان پنگ" بعد از انجام عکسبرداری ها مطمئن شد که ناخن گیر هنوز داخل شکم کودک است و از انجایی که در مدت 30 دقیقه بعد از قورت دادن ناخن گیر کودک به بیمارستان رسانده شده بود شانس نجات او بالا بود.

قورت دادن ناخن گیر

قورت دادن ناخن گیر

جای گرفتن ناخن گیر داخل شکم کودک بعد از قورت دادن

وضعیت خوب او و اقدام به موقع والدینش مانع از انجام جراحی های دردناک شد و پزشک موفق شد با انجام آندوسکوپی ناخن گیر را از داخل معده کوده خارج کند ، اقدامی که 25 دقیقه طول کشید و در نهایت باموفقیت جان بیمار را نجات داد.

قورت دادن ناخن گیر

بیرون آوردن ناخن گیری که کودک چینی قورت داده بود با آندوسکوپی

نجات جان کودک چینی بعد از قورت دادن ناخن گیر + تصاویر

کودک 16 ماهه از لج مادرش ناخن گیر قورت داد !+ تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف