نمناک ورزشرشته های ورزشی قوی ترین دختر جهان را ببیند+ عکس
پاورلیفتینگ ، وزنه برداری زنان
نائومی کوتین در سال 2012 و در سن 10 سالگی توانست وزنه 94.8 کیلوگرمی را بالای سر ببرد وقوی ترین دختر جهان شناخته شود.
بازدید : 7,613 نفر

قوی ترین دختر جهان را می شناسید؟

 قدرت این دختر نوجوان هر کسی را انگشت به دهان می کند. نائومی کوتین در سال 2012 و در سن 10 سالگی توانست وزنه 94.8 کیلوگرمی را بالای سر ببرد و رکوردی برای خودش ثبت کند.
 

وزنه برداری زنان

قوی ترین دختر جهان


نائومی در ورزش پاورلیفتینگ یا وزنه برداری قدرتی فعالیت می کند. او در سال 2012، وزنه ای را بالای سر برد که 225 برابر وزن بدنش، وزن داشت. او در همان سال توانست در رکورد حرکت اسکات در بخش 44 کیلوگرم را به نام خودش ثبت کند. رکورد پیشین این بخش متعلق به یک خانم 44 ساله استرالیایی بود.

  
از زندگی 11 تا 14 سالگی نائومی کوتین، مستندی به نام "ابَر دختر" (Supergirl) تهیه شده که به زودی قرار است پخش شود. پدر نائومی می گوید:«او بر روی بحث روانی مسئله نیز کار کرده است. این ورزش فقط در مورد قدرت نیست و باید بتوان به خوبی تمرکز کرد.»

کوتین اهل نیوجرسی آمریکاست. نائومی که نخستین رکورد ملی اش را در 8 سالگی شکاند، حالا 15 ساله شده و همچنان مشغول شکستن رکوردها است. بزرگترین مانع کوتین برای فعالیت اما چیست؟ او از خانواده یهودی ارتودوکس، از سختگیرترین شاخه های یهودیت، است و بر اساس احکام دینی نباید در روز شنبه مسابقه دهد. نائومی می گوید که پیدا کردن رقیب برای مسابقه در روز یکشنبه کار دشواری است.

 

 

قدرت مند ترین دختر جهان

نائومی کوتین

 تصاویر قدرتمند ترین دختر جهان

 

قوی ترین دختر جهان را ببیند+ عکس

قوی ترین دختر جهان را ببیند+ عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از جام نیوز - /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف