نمناک اخبارگوناگون قوی ترین دختر جهان به سوریه رفت + تصاویر
قوی ترین دختر جهان ، عکس ماریانا نائومووا روسی
ماریانا نائومووا دختر وزنه بردار 17 ساله روسی که نامش به عنوان قوی ترین دختر جهان ثبت شده است به سوریه سفر کرد و تصاویری از آنجا منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395

قوی ترین دختر جهان به سوریه رفت

"ماریانا نائومووا" دختر 17 ساله روسی که با کسب مقام اول وزنه برداری به قوی ترین دختر جهان شهرت یافت هم اکنون در سوریه به سر می برد.

وی در این مدت از خطرناک ترین مناطق سوریه و پایگاه های نظامی روسیه بازدید کرد، اما این نخستین حضور "ماریانا" در این کشور نیست و پیش از این چندین بار در دوران جنگ به سوریه سفر کرد.

"نائومووا" گفت:برای برقراری ارتباط با کودکان سوری به این کشور سفر کرد تا به آنان یادآوری کند که افرادی نگران آنها هستند و برای امنیت و آرامش آنها تلاش می کنند.

وی تاکید کرد:ورزشکاران نباید تنها به فکر به دست آوردن مدال باشند، بلکه باید الگوی مردم جامعه باشند.

"نائومووا" از برخی از پایگاه های نظامی روسیه که بیشتر نیروهای آن از ورزشکاران هستند، بازدید کرد و از تلاش آنها قدردانی نمود.

این دختر جوان گفت:در یکی از سفرها، جنگنده ای در بالای سرما پرواز می کرد که به جنگنده های دیگر موشک پرتاب می کرد، نخستین بار بود که چنین چیزی دیدم، اما واقعا نترسیدم.

"نائومووا" در دمشق با شیخ "احمد بدرالدین حسون" مفتی سوریه دیدار کرد و با حضور در مدرسه کودکان سوری گفت:من به کشور رفت و آمد می کنم، اما این کودکان همیشه اینجا هستند و نمی توانند به جای دیگر سفر کنند، پس باید برای آرامش بیشتر آنها تلاش کرد.
 


قوی ترین دختر جهان

قوی ترین دختر جهان

قوی ترین دختر جهان

قوی ترین دختر جهان

قوی ترین دختر جهان

تصاویر گشت و گذار قوی ترین دختر جهان در سوریه

قوی ترین دختر جهان به سوریه رفت + تصاویر

قوی ترین دختر جهان به سوریه رفت + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 32
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف