نمناک ورزشگوناگون یک آبادانی گیاهخوار، قوی ترین مرد آلمان
قوی ترین مرد آلمان ، یک آبادانی گیاهخوار قوی ترین مرد آلمان
قوی ترین مرد آلمان یک جوان ایرانی به نام پاتریک است که در سال 2001 جایزه قوی ترین مرد آلمان را به نام خود ثبت کرد . او در کشور آلمان بسیار شناخته شده است و طرفداران بسیاری دارد.
بازدید : 6,077 نفر

قوی ترین مرد آلمان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قوی ترین مرد آلمان در سال 2001 یک جوان ایرانی به نام پاتریک بابومیان است که اهل آبادان است. و در حالیکه در ایران کسی او را نمی شناسد در کشور آلمان بسیار معروف است و طرفداران خاص خود را دارد.

پدرش اهل آبادان و مادرش اهل اصفهان است. پدر و مادر او جزء ارامنه ایران هستند. او در هفت سالگی به همراه مادر و مادربزرگش به هاتنهف، آلمان مهاجرت کرد. او در سال 1999 برنده اولین جایزه خود جایزه زیبایی اندام در بین جوانان آلمانی شدو در سال 2001 توانستد جایزه قوی ترین مرد آلمان را کسب کند. او که از سال 2005 گیاهخوار بود در 2011 وگان شد. او دارای لقب قوی ترین مرد آلمان است.

جالب است بدانید که پاتریک در ایران ناشناخته است و تقریبا کسی او را نمی شناسد، اما بابومیان در آلمان یک چهره بسیار معروف و شناخته شده و جزو سلبریتی های این کشور به حساب می آید که در تبلیغات سازمان حمایت از حیوانات برای جلوگیری از کشتار آنها و تشویق مردم به گیاهخواری از او استفاده می شود!

 

 قوی ترین مرد آلمان یک جوان ایرانی است

یک جوان آبادانی قوی ترین مرد آلمان است

جوان ایرانی گیاهخوار قوی ترین مرد آلمان شد

یک آبادانی گیاهخوار، قوی ترین مرد آلمان

یک آبادانی گیاهخوار، قوی ترین مرد آلمان
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 42
برگرفته از جامعه تحلیلی خبری الف
این مطلب مفید بود ؟ 41 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف