نمناک اخبارفرهنگ و هنر قیمت بلیط سینما در سال 94 اعلام شد
قیمت بلیط سینما ، بلیت سینما
سخنگوی شورای صنفی نمایش قیمت بلیط سینما ها را برای سال 1394 اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1393
بازدید : 28,596 نفر

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش قیمت بلیط سینماها در سال آینده را اعلام کرد و از جایگزینی سینما فرهنگ به عنوان یکی از سالن های هنر و تجربه به جای سینما آزادی خبر داد.

وی توضیح داد:از اول فروردین آینده، قیمت بلیط سینماهای مدرن در روزهای پنج شنبه و جمعه؛ 8 هزار تومان، شنبه تا چهارشنبه 7 هزار تومان و بلیت نیم بها 4 هزار تومان می شود، قیمت بلیط سینماهای ممتاز نیز روزهای پنج شنبه و جمعه 6 هزار و 500 تومان، شنبه تا چهارشنبه 6 هزار تومان و نیم بها 3 هزار و 500 تومان خواهد بود.
به گفته او، قیمت بلیت سینماهای درجه یک، روزهای پنج شنبه و جمعه 5 هزار و 500 تومان، شنبه تا چهارشنبه 5 هزار تومان و نیم بها 3 هزار تومان می شود. همچنان که قیمت بلیط سینماهای درجه 2 در روزهای پنج شنبه و جمعه 4 هزار تومان، شنبه تا چهارشنبه 3 هزار تومان و نیم بها 2 هزار تومان خواهد شد.
فرجی یادآور شد:این قیمت ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و قیمت بلیت ها همچنان روزهای سه شنبه نیم بها خواهد بود.
 
سینما آزادی
 
به گفته او، فیلم روباه ساخته بهروز افخمی آخرین فیلم اکران نوروزی است که از روز چهارشنبه 27 اسفندماه نمایش آن آغاز می شود. ضمن اینکه از این پس پردیس سینمای آزادی از گروه هنر و تجربه خارج می شود و یکی از سالن های سینما فرهنگ به این گروه اختصاص پیدا می کند. بر همین اساس در اولین جلسه شورای صنفی نمایش در سال جدید، برای جایگزینی سرگروهی سینما فرهنگ تصمیم گیری می شود.
فرجی با اشاره به افزایش فروش سینماها در سال جاری گفت:امسال 60 تا 100 درصد افزایش بهاء در تهران و شهرهای دیگر را داشتیم و پنج سالن پردیس آزادی، کوروش، هویزه مشهد، پردیس های ملت و زندگی پرفروش ترین مجموعه های سینمایی امسال بودند.
به گفته او، آیین نامه جدید شورای صنفی نمایش سال آینده تدوین می شود.

قیمت بلیط سینما در سال 94 اعلام شد

قیمت بلیط سینما در سال 94 اعلام شد
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 42
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 31 11
نظر کاربران
احمدی

احمدی

با توجه به اعلام قیمت چرا برای فیلم محمد ص سینما فرهنگ 120000 ریال دریافت میکند

پاسخ دادن 11 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف