نمناک اخباراقتصاد سرنوشت قیمت بنزین و گازوئیل در سال 96
قیمت بنزین ، افزایش
مسعود پزشکیان نایب رئیس اول دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درباره افزایش احتمالی قیمت گازوئیل و بنزین توضحیاتی داد و اینکه قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی در سال آینده افزایش نمی یابد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1395
بازدید : 2,271 نفر

قیمت بنزین در سال آینده افزایش نمی یابد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بخش درآمدی لایحه بودجه 96 تصویب کردند که قیمت بنزین، گازوئیل و سایر حامل های انرژی در سال آینده افزایش نیابد.

قیمت بتزین

قیمت بنزین

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند وزارت نفت از طریق شرکت تابعه ذیربط مکلف است منابع مورد نیاز خود برای انجام برخی پروژه ها را از محل افزایش 5 درصد قیمت هر لیتر فرآورده های نفتی شامل بنزین، نفت سفید، نفت گاز، نفت کوره، گاز مایع و سوخت هواپیما تأمین کند و به حساب خزانه داری کل کشور واریز کند. این منابع مشمول مالیات بر نرخ صفر می باشد.

با این مصوبه مجلس که پیشتر سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 تأکید کرده بود قیمت حامل های انرژی در سال آینده افزایش نمی یابد.

همچنین مسعود پزشکیان رئیس جلسه بر این موضوع صحه گذاشت و گفت:با این مصوبه قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی در سال آینده افزایش نمی یابد بلکه 5 درصد از رقم حاصل از اصلاح قیمت حامل های انرژی که انجام شده است صرف انجام برخی پروژه های وزارت نفت می شود.

سرنوشت قیمت بنزین و گازوئیل در سال 96

سرنوشت قیمت بنزین و گازوئیل در سال 96
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف