نمناک اخباراقتصاد قیمت جدید خودرو تندر90، تیانا و مگان در انتظار بانک مرکزی
امیرحسین امیری مدیر بازاریابی و فروش سایپا درباره قیمت جدید محصولات پارس خودرو شامل تندر90 ، مگان و تیانا گفت: در انتظار اعلام تورم بخشی این خودروها از سوی بانک مرکزی برای تعیین قیمت جدید با تایید شورای رقابت هستیم.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1392
'امیرحسن امیری در خصوص قیمت خودرو های یاد شده اظهار داشت:قیمت جدید محصولات پارس خودرو شامل تندر 90، مگان و تیانا در انتظار اعلام نرخ تورم بخشی این خودروها از سوی بانک مرکزی است تا پس از آن، قیمت جدید با تأیید شورای رقابت نهایی و اعلام شود.
وی با بیان اینکه قطعات این خودروها به صورت سی کی دی به کشور وارد می شود، افزود:قطعات این خودروها پس از واردات، در داخل مونتاژ و رنگ آمیزی می شود و به همین دلیل، واردات آنها ارز بری بالایی دارد و با سایر خودروهای تولیدی متفاوت است.
وی تصریح کرد:بازار فروش مگان، تندر و تیانا یک بازار رقابتی است و در حال حاضر خودروهای مختلفی که رقیب این محصولات هستند، به کشور وارد می شوند.
به گفته وی، در حال حاضر قیمت کارخانه ای تیانا 135 میلیون تومان است در حالی که سوناتا با قیمت 160 میلیون تومان در ایران عرضه می شود و به این ترتیب، قیمت تیانا که یک خودروی کیفی و با خدمات پس از فروش مناسب است، 25 میلیون تومان پایین تر از سوناتا است.
مدیر فروش سایپا تأکید کرد:هم اکنون تولید تندر 35 میلیون تومانی، مگان 75 میلیونی و تیانای 135 میلیون تومانی در حاشیه زیان قرار دارد.
وی ادامه داد:قرار شد مسئولان بانک مرکزی با در نظر گرفتن مسائل مربوط به تولید این سه محصول، در نرخ تورم بخشی آنها بازنگری کنند که امیدواریم هر چه سریعتر این مسئله نهایی و قیمت این خودروها مشخص شود.'

قیمت جدید خودرو تندر90، تیانا و مگان در انتظار بانک مرکزی

قیمت جدید خودرو تندر90، تیانا و مگان در انتظار بانک مرکزی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 29
برگرفته از farsnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 22 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف