نمناک اخباراقتصاد قیمت تمام شده خودرو اقساطی با وام 25 میلیونی خرید خودرو
قیمت خودرو اقساطی ، خودرو وام
دو شرکت ایران خودرو و سایپا برای فروش بیشتر محصولات خود از اعطای وام 25 میلینی استفاده کرده اند.ما تفاوت قیمت اصلی و اقساطی این خودرو ها مسئله ای است که باید خریداران از قبل بدانند.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1394

جدول قیمت خودرو اقساطی سایپا و ایران خودرو

وام خودروی 25 میلیونی تسهیلات جدیدی برای خرید خودرو است که اخیرا در اختیار خریداران قرار گرفته است.اما کسانی که وام 25 میلیون تومانی خودرو را دریافت می کنند، می دانند که قیمت تمام شده خودروهای اقساطی با قیمت نقدی آن فاصله قابل توجهی دارد.

ایران خودرو و سایپا خودروهایشان را در اقساط حداکثر 48 ماهه عرضه می کنند. مقایسه قیمت خرید خودرو در حالت نقدی و حالت اعتباری با اقساط 48 ماهه نشان می دهد که تفاوت پرداختی مشتریان چقدر قابل توجه است.

در جدول پایین، بیشترین تعداد اقساط در نظر گرفته شده است. در این جدول علاوه بر مبلغ پیش پرداخت و اقساط ماهیانه، قیمت مصوب (قیمت خرید نقدی) با قیمت نهایی (مجموع مبلغی که طی چهار سال پرداخت می شود) در ستون های آخر با هم مقایسه شده است.

جدول قیمت نهایی خودروها

جدول فروش اقساطی خودرو

قیمت خودرو اقساطی ، قیمت نهایی خودرو اقساطی سایپا و ایران خودرو

قیمت تمام شده خودرو اقساطی با وام 25 میلیونی خرید خودرو
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 687
برگرفته از آنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 331 356
نظر کاربران
محمد

محمد

خدا به عاقبت اونایی که این وامو گرفتن رحم کنه

پاسخ دادن 19 2
باو

باو

چراشرکت ایران خودروکه قراربودخریدخودروهای با وام25میلیون تومانی را30روزه تحویل بدهدالان بعدازگذشت50روز تحویل آن رابه آخردی ماه موکول کرده واقعاًمابایدچیکارکنیم

پاسخ دادن 5 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف