نمناک اخباراقتصاد قیمت دام زنده عید قربان 95 اعلام شد
قیمت دام زنده ، قیمت گوسفند زنده امروز
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از توقیف صادرات دام زنده و ثابت ماندن قیمت دام برای عید قربان خبر داد.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395
بازدید : 9,243 نفر

قیمت دام زنده در عید قربان بدون افزایش

علی اصغر ملکی با اشاره به توقف صادرات دام زنده گفت:اگرچه در آستانه عید قربان قرار گرفته ایم اما با توجه به توقف صادرات دام زنده از 10 روز گذشته تا به امروز قیمت گوشت گوساله ثابت مانده و قیمت ها افزایش نیافته است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در ادامه افزود:دستور توقف صادرات دام زنده بنا به درخواست اتحادیه گوشت گوسفندی از سازمان ها و ارگان های مرتبط صادر شده که امیدواریم با توجه به افزایش تقاضای پروتئین در نیمه دوم سال توقف روند صادرات دام سبک برای تنظیم بازار داخلی ادامه یابد.

وی با اشاره به توقف خروج دام از کشور تصریح کرد:با توقف صادرات دام زنده دیگر کمبودی در بازار نداریم و هر کیلوگرم گوشت گوسفندی بین 30 تا 31 هزار تومان به مغازه داران عرضه می شود و آنها هم هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقفه بدون دنبه را با قیمت 34 تا 35 هزار تومان به مشتری عرضه می کنند.

ملکی اظهار کرد:در حال حاضر هر کیلوگرم دام زنده با قیمت حدود 14 هزار تومان عرضه می شود که با توجه به فراوانی دام زنده تصور نمی شود در یکی دو روز آینده قیمت افزایش یابد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی به متقاضیان خرید دام زنده توصیه و خاطر نشان کرد:تجربه سال های اخیر نشان می دهد که برای جلوگیری از افزایش قیمت گوسفند در روز عید قربان بهتر است متقاضایان از خرید در اولین ساعت عرضه دام خودداری کنند و خرید خود را به اواسط روز موکول کنند.

قیمت دام زنده عید قربان 95 اعلام شد

قیمت دام زنده عید قربان 95 اعلام شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف