نمناک اخباراقتصاد قیمت دلار، یورو، درهم در بازار پنج شنبه 26 مهر + جدول
قيمت دلار يورو درهم ، دلار آمریکا
برای آگاهی از قیمت دلار یورو درهم در بازار آزاد ارز کشور از 8 صبح تا 18 عصر می توانید رأس هر ساعت از میانگین قیمت خرید و فروش دلار آمریکا، یورو و درهم امارات در صرافی های مجاز اطلاع به دست آورید.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1396

قیمت دلار یورو درهم در بازار امروز کشور

 
روز گذشته شاهد کاهش عرضه صرافی بانک ها بودیم، در نتیجه دلار آمریکا در جهت گرانی حرکت کرد. بر این اساس هر دلار آمریکا با افزایش 8 ریال نسبت به روز سه شنبه، به طور میانگین به قیمت 40 هزار و 176 ریال فروخته شد.
هر یورو نیز با افزایش 51 ریال مواجه شد و به رقم فروش 47 هزار و 534 ریال رسید. همچنین هر درهم امارات در بازار آزاد روز چهارشنبه، 10 هزار و 991 ریال قیمت گذاری شد که نسبت روز قبل، 29 ریال گران تر فروخته شد.
با این روند که در یکی دو روز گذشته شاهد آن هستیم، به نظر می رسد در صورت عدم مدیریت بازار توسط بانک مرکزی و بازارساز از طریق عرضه به موقع ارز، بایستی شاهد ادامه روند صعودی نرخ ارز به خصوص دلار آمریکا در بازار امروز باشیم.
 
 
قیمت دلار یورو درهم

قیمت دلار یورو درهم در بازار

 جدول زیر بیانگر میانگین وزنی نرخ خرید و فروش دلار آمریکا، یورو و درهم امارات، بر مبنای معاملات ثبت شده در سامانه نظارت ارز توسط صرافی های مجاز کل کشور، رأس هر ساعت است.
 
توضیح اینکه جدول و نمودار ساعت به ساعت به روز رسانی می شود. همچنین سطر اول مربوط به میانگین قیمت های روز قبل است.
 
قیمت دلار یورو درهم

قیمت دلار یورو درهم

 همانند روزهای گذشته بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر مبنای آن ارزش دلار آمریکا، یورو و درهم امارات با رشد قیمت همراه شده اند. بر این اساس هر دلار آمریکا در بانک مرکزی، با افزایش 26 ریال به رقم 34 هزار و 299 ریال رسیده است. هر یورو نیز 40 هزار و 480 ریال قیمت گذاری شده است که نسبت به روز چهارشنبه، 158 ریال گران تر عرضه شده است. همچنین هر درهم امارات با رشد 7 ریال در سطح 9 هزار و 339 ریال قرار گرفته است.
 
قیمت دلار یورو درهم

بازار امروز قیمت دلار یورو درهم

قیمت دلار، یورو، درهم در بازار پنج شنبه 26 مهر + جدول

قیمت دلار، یورو، درهم در بازار پنج شنبه 26 مهر + جدول
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف