نمناک ورزشفوتبال سردار آزمون گرانترین فوتبالیست ایرانی
سردار آزمون ، گرانترین بازیکن فوتبال
گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران سردار آزمون است که قیمت او به 7 میلیون یورو میرسد و تا چند روز دیگر تکلیف او مشخص میشود.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1395
بازدید : 7,890 نفر

قیمت سردار آزمون

یک روزنامه روسی به سردار آزمون لقب «مهاجم سرقت شده» را داد که توسط قربان بر دی اف سرمربی تیم روستوف ربوده شده است!

آزمون با قراردادی یک ساله در ابتدای فصل از روبین کازان به روستوف پیوست تا همچنان برای سومین فصل متوالی شاگرد قربان بردی اف باقی بماند. تصمیمی که برای این مهاجم جوان گامی بلند برای مطرح شدن و پیشرفت بیشتر محسوب شد چون سردار با درخشش فوق العاده و گل های زیبایی که به ثمررساند نقش غیر قابل انکاری در اروپایی شدن تیمش ایفا کرد.

سردار آزمون

عکس سردار ازمون


قرار است روز 23 تیر نشستی در فدراسیون فوتبال روسیه با حضور مدیران دو باشگاه روبین کازان و روستوف انجام شود تا تکلیف نهایی این بازیکن مشخص شود. سردار آزمون یک فصل دیگر با روبین قرار دارد اما در تلاش است به تیم روستوف ملحق شود و اکنون چند روزی است که در تمرین تیم روستوف در اتریش حضور دارد.

این روزنامه روسی مدعی شد کازان برای فروش سردار آزمون 7 میلیون یورو طلب خواهد کرد که بعید به نظر می رسد روستوفی ها چنین پولی را برای پرداخت داشته باشد. از سویی روبین پیش تر قیمت فروش این بازیکن را 4 میلیون یورو اعلام کرده بود. در صورت پرداخت رقم هفت میلیون یورو ، آزمون گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران در فوتبال دنیا لقب خواهد گرفت.

سردار آزمون گرانترین فوتبالیست ایرانی

سردار آزمون گرانترین فوتبالیست ایرانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف