نمناک اخباراقتصاد قیمت سی ان جی کاهش یافت
قیمت سی ان جی ، قیمت cng
ساعت 24 دیشب زمان مصوبه هیئت دولت درباره کاهش 100 تومانی قیمت CNG به پایان رسید و با توجه به تمدید نشدن این مصوبه از سوی دولت، قیمت سی ان جی به کیلویی 600 تومان بازگشت.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394
بازدید : 3,145 نفر

کاهش قیمت سی ان جی

ساعت 24 شب گذشته زمان مصوبه هیئت دولت درباره کاهش 100 تومانی قیمت گاز فشرده طبیعی CNG به پایان رسید و با توجه به عدم تمدید این مصوبه از سوی دولت، قیمت CNG به 600 تومان در هر کیلوگرم بازگشت.

بر اساس این گزارش، هیئت دولت با توجه به سفرهای تابستانی و مصرف بالای سوخت در فصل تابستان تصویب کرده بود که هر کیلوگرم در فصل تابستان با قیمت 500 تومان در هر کیلوگرم عرضه شود.

این کاهش قیمت تاثیر محسوسی بر بالا رفتن مصرف CNG و افزایش نیافتن شدید مصرف بنزین پس از تک نرخی شدن آن داشت.

این گزارش حاکی است، کارشناسان با توجه به پیش بینی ها درباره اوج گرفتن مصرف بنزین پس از حذف سهمیه ها پیشنهاد کرده بودند، مصوبه کاهش 100 قیمت CNG تا پایان سال ادامه یابد تا وزارت نفت مجبور نشود بخش زیادی از منابع خود را به مصرف واردات بنزین برساند.

در حال حاضر به طور متوسط روزانه بین 6 تا 7 میلیون لیتر بنزین به کشور وارد می شود که سازمان استاندارد علیرغم تکالیف قانونی نظارتی روی کیفیت آن اعمال نمی کند.

قیمت سی ان جی کاهش یافت

قیمت سی ان جی کاهش یافت
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف