نمناک اخباراقتصاد قیمت طلا در ماه محرم کاهش می یابد؟
قیمت طلا ، قیمت طلا
قیمت طلا و جواهر این روزها با نواساناتی همراه بوده است. رییس اتحادیه طلا و جواهر در این رابطه و در مورد پیش بینی قیمت طلا و جواهر در ماه محرم توضیحاتی دادند.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1394

پیش بینی قیمت طلا در ماه محرم 94

محمدکشتی آرای رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت طلا در بازار داخلی تابعی از قیمت ارز و قیمت جهانی طلاست اظهار کرد:طلا در هفته گذشته تغییرات عمده ای در بازار های جهانی نداشت و در بازار های مالی اتفاق خاصی را شاهد نبودیم.

وی افزود:اوایل هفته گذشته قیمت جهانی طلا 1123 دلار بود که در اواخر هفته به حدود 1108 دلار رسید و در طول هفته به طور میانگین حدود 15 دلار نوسان داشت.

او گفت:تغییرات نرخ طلا و سکه در طول هفته گذشته به دلیل نوسانات نرخ ارز بود و قیمت سکه که در اوایل هفته 912 هزار تومان بود در روز چهارشنبه به حدود 920 هزار تومان افزایش یافت ولی در روز پنج شنبه دوباره روند کاهشی در پیش گرفته و به 911 هزار تومان رسید.

رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه ارزش سهام آمریکا و اروپا افزایش کمی داشت اظهار کرد:نرخ دلار در بازارهای آسیا تقویت شده و در مجموع تغییرات عمده ای در شاخص های اقتصادی نداشتیم.

وی همچنین درباره تغییرات بازار طلا و سکه در ایام ماه محرم نیز گفت:در ایام محرم داد وستد ها کم می شود ولی این موضوع دلیل بر تغییرات قیمتی نیست.

قیمت طلا در ماه محرم کاهش می یابد؟

قیمت طلا در ماه محرم کاهش می یابد؟
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف