قیمت مرغ

قیمت مرغ و گوشت در تعطیلات به چه صورت می باشد ؟

تاریخ انتشار : 2 فروردین 1397کد مطلب : 66053زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از توزیع تخم مرغ و قیمت مرغ و گوشت برای ایام نوروز 97 خبر داد.

قیمت مرغ و گوشت برای ایام عید

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ادامه توزیع گسترده گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز و تخم مرغ در سراسر کشور با قیمت مصوب تنظیم بازار خبر داد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، حمید ورناصری، اظهار داشت:تاکنون 10 هزار تن تخم مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور در تهران و استان ها توزیع شده است.
 
وی با بیان این که بازار محصولات کشاورزی در ایام نوروز با مجموعه اقدامات وزارت جهاد کشاورزی، آرام است، گفت:توزیع تخم مرغ، گوشت مرغ منجمد و گوشت گوساله با قیمت تنظیم بازار شرایط خوبی دارد ضمن آن که گوشت گوسفندی تازه را عمدتا در تهران و استان هایی که با نوسانات به لحاظ کمی مواجه هستند توزیع کرده ایم.
ورناصری افزود:مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 5800 تومان برای عمده فروشی ها و 6200 تومان برای مصرف کنندگان، گوشت گوساله منجمد هر کیلوگرم 23 هزار تومان و گوشت گوسفندی تازه مخلوط با قیمت هر کیلوگرم 33 هزار تومان عرضه شده است.
قیمت مرغ و گوشت
قیمت گذاری مرغ و گوشت برای عید 97

قیمت تخم مرغ

وی اذعان داشت:هر شانه تخم مرغ با قیمت 12 هزار و 600 تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای به مصرف کنندگان عرضه می شود.
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در عین حال تصریح کرد:گوشت مرغ منجمد را به طور گسترده در بازار عرضه شده است و تولیدکنندگان مرغ نیز توزیع گوشت مرغ گرم را بر عهده دارند.

قیمت مرغ و گوشت در تعطیلات به چه صورت می باشد ؟

4.8107
این مطلب مفید بود ؟1034
برگرفته از تسنیم / ک.ک
نظرات
وبگردی