نمناک اخباراقتصاد توزیع روزانه گوشت قرمز با قیمت دولتی
گوشت قرمز ، گوشت قرمز دولتی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از توزیع روزانه گوشت به قیمت دولتی خبر داد.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1397

توزیع گوشت به قیمت دولتی

باشگاه خبرنگاران: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت:هرروز گوشت قرمز با قیمت دولتی توزیع خواهد شد.

حمیدرضا متین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه هر روز گوشت یخی به بازار تزریق می شود افزود:هفته ای دو نوبت گوشت قرمز گرم که قیمت گوشت یخی 29 هزار تومان و گوشت گرم 42 هزار تومان است توزیع می شود.
وی درباره افزایش قیمت گوشت قرمز اظهار داشت:صادرات دام ممنوع است و ممکن است از شهرهای مرزی قاچاق شود اما برای تعادل بازار گوشت قرمز به صورت منجمد و گرم توزیع می شود. 
متین ادامه داد:هم اکنون گوشت یخی برزیل با ارز 4 هزار و 200 تومانی وارد کشور می شود و 29 هزار تومان به ازای هر کیلو در چهار فروشگاه شهر همدان توزیع می شود. 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) ظرفیت توزیع گوشت قرمز افزایش یافته است، بیان کرد:گوشت گرم نیز از 38 هزار و 500 تا 42 هزار تومان در سطح شهر توزیع می شود تا بازار به تعادل برسد.

گوشت مرغ

وی اظهار داشت:هیچ فروشگاه و واحد صنفی اجازه فروش گوشت یخی آزاد را ندارد و اگر گوشت یخی با قیمتی بیش از نرخ دولتی توزیع شود از مبادی غیر قانونی وارد بازار شده است. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه روغن نباتی جامد با بسته بندی حلبی در بازار کاهش یافته است، افزود:روغن حلبی به دلیلی تعطیلی دو کارخانه اطلس و جهان با کمبود مواجه شده و بسته بندی فلزی هم کمیاب شده و قیمت آن افزایش یافته است. 
وی با اشاره به اینکه یکشنبه گذشته 50 تن و دوشنبه 40 تن روغن نباتی مایع به بازار تزریق شد، خاطر نشان کرد:دیروز نیز 50 تن روغن نباتی مایع توزیع شد و هیچ کمبودی در این حوزه وجود ندارد.
انتهای پیام/م

جزئیات فروش گوشت قرمز با قیمت دولتی

توزیع روزانه گوشت قرمز با قیمت دولتی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف