نمناک اخبارحوادث جاماندن قیچی 28 سانتی درشکم زن مشهدی
قیچی ، جاماندن قیچی در شکم
پرونده شکایت زن میانسال که هنگام عمل جراحی، قیچی 28 سانتی متری در شکم وی جا مانده و پس از آن نیز در عمل جراحی دوم برای خارج کردن قیچی به حالت کما رفته بود مورد رسیدگی قضایی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1394

جزئیات پرونده جا ماندن قیچی یدر شکم زن میانسال در مشهد:زن میانسالی با مراجعه به دستگاه قضایی و تسلیمشکوائیهای به دادسرای مشهد مدعی شد:اسفند سال گذشته بنا به تشخیص پزشک معالج و برای انجام عمل جراحی انسداد آئورت دریکی از بیمارستانهای مشهد بستری شدم و توسط جراحی به نام ... عمل شدم اما هنوز مدتی از این عمل نگذشته بود که در ناحیه شکم احساس درد و سوزش شدیدیپیدا کردم تا اینکه پس از گذشت 45 روز از این ماجرا، دوباره نزد پزشک معالج رفتم اما نتوانستم او را ملاقات کنم.
 
این زن در ادامه شکایت خود ادعا کرد:درحالیکه درد می کشیدم بنا به دستور پزشکان به رادیولوژی رفتم و عکسی از محل درد تهیه کردم. اینجا بود که یکی از پزشکان تشخیص داد یک عدد قیچی در شکم من جامانده است. به همیندلیل دوباره نزد همان پزشک متخصص رفتم که وی گفت:برای خارج کردن قیچیباید دوباره تحت عمل جراحی قرار بگیرم.
 
اینگونه بود که با دستور پزشکی دوباره دریکیدیگر از بیمارستانهای مشهد بستری شدم و مرا به اتاق عمل بردند. شاکیاین پرونده همچنینمدعی شد:هنگام عمل جراحیدوم به دلیلتزریقداروی اشتباه به کما رفتم که بعد فهمیدم کادر درمانی اتاق عمل برای خارج کردن من از حالت کما از دستگاه «شوک» استفاده کرده اند که به خاطر همین موضوع چند تا از دنده هایمنیز شکسته است.
 
اکنون باگذشت4 ماه از آن حادثه نهتنها بهبود نیافتهام بلکه دچار عوارض غیرقابلتحملناشی از قصور پزشکی به دلیلجا گذاشتنقیچی در شکم و همچنین عوارض ناشی از عمل جراحیدومشدهام و ... این گزارش حاکی است:به دنبال مطرحشدناینشکایت، هیئتبدویانتظامی نظام پزشکینیز پس از بررسیاینشکایت و طیحکمی  اعلام نظر کرد که مسئولیت عوارض ناشی از برجا ماندن جسم خارجی در عمل بهطور کامل بر عهده جراح معالج است.
 
گزارش خراسان حاکی است:این پرونده در حالی مراحل قضایی خود را طیمی کند که به دستور قاضی پرسا (معاون دادستان مشهد) و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، شکایتاین زن 60 ساله برایرسیدگیقضایی به شعبه 201دادسرایعمومی و انقلاب ارجاع شد و توسط قاضیملازمیان تحت رسیدگی قرار گرفت.

جاماندن قیچی 28 سانتی درشکم زن مشهدی

جاماندن قیچی 28 سانتی درشکم زن مشهدی
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 23
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 22 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف