دی کاپریو

تجمع هواداران دی کاپریو برای گرفتن امضا و عکس

تاریخ انتشار : 29 آبان 1395کد مطلب : 39748زمان مطالعه : 2 دقیقه
لئوناردو دی کاپریو برنده ی اسکار در سفر به اسکاتلند با صف طولانی هواداران مواجه شد که روبروی رستوران Home برای دیدن او جمع شده بودند.

لئوناردو دی کاپریو در اسکاتلند

لئوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. دی کاپریو کار خود را با حضور در تبلیغات تلویزیونی آغاز کرد. او به خاطر نقش آفرینی در فیلم های مشهور و موفق هالیوود همچون تایتانیک ، جزیره شاتر و گرگ وال استریت شهرت بسیاری کسب کرده است.

لئوناردو دی کاپریو برای شرکت در مراسم جوایز تجارت اسکاتلند برای نخستین بار به این کشور سفر کرد.بازیگر برنده اسکار در این سفر به رستوران «Home» رفت. این رستوران سود حاصل از فعالیت های خود را به افراد بی خانمان اختصاص می دهد.با حضور دی کاپریو در این مکان صدها تن از هواداران این بازیگر جلوی رستوران تجمع کردند و از او امضا گرفتند و با او عکس انداختند.

دی کاپریو

دی کاپریو در رستوران Home

سال گذشته جرج کلونی در برنامه ای مشابه به رستوران «Social Bite» رفته بود. برنامه دیدار کلونی را تام هانتر و جاش لیتل جان از بنیان گذاران این دو رستوران ترتیب داده بودند. در این رستوران ها مشتریان برای افراد نیازمند غذا می خرند.

پیش از حضور دی کاپریو در این رستوران، هواداران او با پرداخت 5 پوند می توانستند در رقابت برای غذا خوردن با این بازیگر شانس خود را بیازمایند.

الیس لاول برنده این رقابت گفت که با دی کاپریو درباره همکاری با مارتین اسکورسیزی، فعالیت های محیط زیستی و رییس جمهور شدن ترامپ صحبت کرده و دی کاپریو درباره رییس جمهور شدن ترامپ گفته است:«انتخاب او بی شک یک شوک بود.»

دی کاپریو

هواداران دی کاپریو مقابل رستوران Home

رستوران «Home» چندی پیش در ماه سپتامبر افتتاح شد. مشتریان این رستوران تشویق می شوند که با پرداخت پول برای بی خانمان ها غذا فراهم کنند.

لئوناردو دی کاپریو سال گذشته برای بازی در « بازگشته از گور » برنده نخستین جایزه اسکار دوران کاری خود شد. ستاره «تایتانیک» و « گرگ وال استریت » در مجموع شش بار نامزد جایزه اسکار شده است.

تجمع هواداران دی کاپریو برای گرفتن امضا و عکس

35
این مطلب مفید بود ؟32
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
نظرات
وبگردی