لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و 13 نامزدش! + تصاویر

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395کد مطلب : 36428زمان مطالعه : 6 دقیقه
لئوناردو دی کاپریو بازیگر معروف آمریکایی که از محبوبیت بسیار زیادی در دنیا برخوردار است، در این سال ها زن های زیادی وارد زندگی او شدند اما این روابط هر بار به بن بست رسیدند.

عکسهای نامزدهای لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو با چهره شیرین و موهای لخت، به عنوان بازیگر سریال های تلویزیونی به شهرت رسید و مدتی بعد استعدادش را در پروژه های بزرگ سینمایی به نمایش گذاشت تا امروز یکی از محبوب ترین بازیگران دنیا باشد. ثبات لئو در دنیای سینما هرگز در زندگی خانوادگی او دیده نشده است.

در این سال ها زن های زیادی به زندگی این چهره شناخته شده وارد شدند اما این روابط هر بار به بن بست رسیدند تا ثابت شود دی کاپریو اهل زندگی مشترک و تشکیل خانواده نیست. در همه این سال ها تنها یک زن همیشه در زندگی او حضور داشته است. همراه همیشه او در مراسم های بزرگ سینمایی؛ مادرش.

دی کاپریو

1994

* لئوناردو هنوز تبدیل به یک ستاره سرشناس نشده بود و در پروژه های سینمایی نقش های عموما کوچکی بازی می کرد. در فاصله سه سال با بازی در نقش جک در تایتانیک و تبدیل شدن به یک بازیگر مشهور، «بریجیت هال» اولین دختر زندگی دی کاپریو در نیویورک بود. در این سال ها رسانه ها حرف های زیادی در مورد اتفاقاتی که بین آنها رقم خورده مطرح کرده اند.

* دی کاپریو در «خاطرات بسکتبال» با «بریتنی دنیل» همبازی بود. در فیلم آنها نقش کاراکترهای جوانی را بازی می کردند که به هم علاقه مند هستند. لئو در زمان فیلمبرداری 19 ساله بود و بریتنی 18 ساله. این علاقه به زندگی واقعی آنها هم کشیده شد؛ حداقل برای مدتی.

لئوناردو دی کاپریو1995

* اوایل سال 95، دی کاپریو تبدیل به شخصیت محبوب دخترهای نوجوان شده بود و بسیاری از آنها پوسترهای لئو را روی دیوارهای اتاق شان داشتند. در این مقطع زمانی، دی کاپریو با نائومی کمیل قرار می گذاشت، مدتی بعد اما آنها به این نتیجه رسیدند که فقط با هم دوست باشند. این دوستی تا امروز حفظ شده است.دی کاپریو و نائومی کمیل1996

یکی از جدی ترین رابطه های عمر لئو. او و «کریستن زنگ» در سال 1996 با هم آشنا شدند و در دو سال بعدی با هم بودند. این دو سال، طلایی ترین سال های عمر بازیگری لئوناردو دی کاپریو بود. او در رومئو ژولیت و تایتانیک درخشید و یک بازیگر مطرح جهانی شد. همین شهرت بود که این زوج را از هم دور کرد و به جدایی آنها ختم شد.دی کاپریو و کریستن زنگ

1998

* لئوناردو دی کاپریو و «هلنا کریستیانسن» در یک مهمانی با هم آشنا شدند. رابطه آنها هرگز به صمیمیت چندانی نرسید و تنها چند ماه طول کشید تا لئو از مدل معروف ویکترویاسکرت جدا شود. بعد از او، 9 مدل دیگر ویکتوریاسکرت نیز وارد زندگی این بازیگر شدند.

* «بیژو فیلیپس» سال ها قبل از دی کاپریو به زندگی در شهرت خو گرفته بود چرا که پدر و مادر او هر دو چهره های شناخته شده در دنیای موسیقی بودند. دوستی این دو نفر، باعث معرفی فیلیپس به سینما شد. دی کاپریو او را به کارگردان فیلم سیاه و سفید معرفی کرد و یک نقش برای او گرفت.دی کاپریو

1999

* در مراسم فرش قرمز فیلم «مردی در ماسک آهنی» در پاریس، لئو با «اوا هرزیگووا» ملاقات کرد. آنها مدت 2 ماه را با هم سپری کردند و بعد از آن، اوا با درامر معروف تیکو تورس ازدواج کرد.

* یک داستان قدیمی. یک سوپراستار تصویر دختری زیبا را روی جلدهای مطبوعات می بیند و از طریق دوستان خبرنگارش یک قرار ملاقات با او ترتیب می دهد و احساسش را با او در میان می گذارد. این همان اتفاقی است که در سال 1999 بین دی کاپریو و «امیر والتا» رخ داد، رابطه ای که ناگهان آغاز شد و ناگهان به پایان رسید.لئوناردو دی کاپریو

2004

* صحبت از عقاید سیاسی در یک مهمانی، بهانه آشنایی لئو و «بار رافائلی» بود. آنها در لاس وگاس با هم ملاقات کردند. حتی در کنار هم به دیدار رییس جمهورهای چند کشور رفتند و درباره صلح و شرایط آب و هوایی کره زمین گفتگو کردند. دی کاپریو و رافائل در کنار هم به تماشای مسابقات ورزشی هم می رفتند اما ظاهرا این تفاهم برای با هم ماندن شان کافی نبود. به نظر می رسید لئو دختر ایده آل زندگی اش را انتخاب کرده اما حتی این دوستی هم بعد از چند سال به مرحله فروپاشی رسید.لئوناردو دی کاپریو

 

2010

* «آن ویالتسینا». اگر این نام را از قبل شنیده اید، یا هوادار لئو دی کاپریو هستید یا علاقه مند به کارهای آدام لوین. این مدل اهل کشور روسیه در سال 2010 فرصت آشنایی با دی کاپریو را به دست آورد. لئو، آن و گروهی از دوستان شان برای تعطیلات به ساحل زیبای ایبیزا در کشور اسپانیا رفتند. در این سفر همه چیز برای آنها رویایی بود اما زیاد طول نکشید تا آنها همدیگر را فراموش کنند.لئوناردو دی کاپریو

2011

* لئوناردو، کشتی تجاری، کن و «بلیک لایولی». همه این نشانه ها در کنار هم، برای دوستداران دی کاپریو جذاب به نظر می رسیدند. او حالا با یک ستاره تلویزیونی آشنا شده بود و به نظر می رسید این دو نفر تناسب بسیار خوبی در کنار هم دارند. دی کاپریو بعدها از بلیک به عنوان اولین دوست زندگی اش که آشپزی بلد است یاد کرد. آنها به مدت 5 ماه به رابطه شان ادامه دادند و بعد از آن هر کس به دنبال زندگی خودش رفت.

* بعد از بلیک لایولی، این «آلیس کرافورد» بود که وارد زندگی دی کاپریو شد. لئو آن روزها مشغول بازی در فیلم گتسبی بزرگ بود و دوران تازه و باشکوهی از بازیگری را آغاز کرده بود. آلیس مدل لباس شنا در کشور استرالیا بود و لئو در مدت اقامت در این کشور برای فیلم گتسبی، با او آشنا شده بود. عمر این آشنایی چندان طولانی نبود.لئوناردو دی کاپریو بزیگر

2013

* این بار نوبت کشور رومانی بود که در ملیت نامزدهای زندگی دی کاپریو سهمی داشته باشد! «مدلینا گنه آ» چند ماه را در کنار دی کاپریو سپری کرد اما بعد از مدتی یک مصاحبه عجیب انجام داد و تاکید کرد که «دوست دارد به خاطر پروژه هایی که در آن شرکت می کند مشهور باشد و نه رابطه های خصوصی زندگی اش!» شاید همین باور بود که موجب شد او و لئوناردو خیلی زود به خط پایان برسند.

* در سال 2013 وقتی دوستی لئوناردو دی کاپریو و «تونی گارن» آغاز شد، همه تصور می کردند ایده آل ترین اتفاق ممکن برای آقای بازیگر رخ داده است. آنها اصل جنس بودند. یک زوج جذاب و دوست داشتنی. آیا بالاخره قرار بود این رابطه به ازدواج لئو ختم شود؟ باز هم نه! تونی همه ویژگی های مد نظر لئو را داشت و به همین خاطر بود که آنها زندگی مشترک شان را آغاز کردند اما دسامبر 2014، نقطه پایانی رابطه دی کاپریو و گارن بود. بعد از این جدایی بود که حواشی کلوپ شبانه فلوریدا برای دی کاپریو اتفاق افتاد.

لئوناردو دی کاپریو
2015

* «کلی روهرباخ» ویژگی هایی فراتر از یک صورت زیبا داشت. او مدرکش را از دانشگاه جرج تاون گرفته بود و یک سخنران فوق العاده به شمار می رفت. هیچ کس انتظارش را نداشت که رابطه او با لئو به سرعت تمام شود اما این اتفاق رخ داد و آنها به تصمیمی مشترک برای جدایی از هم رسیدند.عکسهای لئوناردو دی کاپریو

2016

* بعد از طلسم شکنی لئوناردو دی کاپریو و رسیدن او به مجسمه اسکار، گفته می شد او جشن بردن این جایزه را در کنار «لائورن هاتن» برگزار کرده است. آنها دو سال قبل با هم ملاقات کرده بودند و حالا این رابطه، شکل جدی تری به خودش گرفته بود. این جدیت هم اما دوام چندانی نداشت و لائورن و لئوناردو حتی با وجود اسم های مشابه، از هم جدا شدند.

* در 41 سالگی، لئو دی کاپریو این روزها در کنار مدل دانمارکی «نینا آگدل» دیده می شود. آنها در کنار هم روی کشتی تفریحی لئوناردو در جزیر ایبیزا حضور داشته اند و دوربین های پاپاراتزی ها تصاویر مختلفی از این دو نفر شکار کرده اند. نینا 24 ساله است و این روزها در کنار بازیگر برنده اسکار بسیار خوشحال به نظر می رسد اما تقریبا همه هواداران دی کاپریو بر این باور هستند که که این رابطه نیز خیلی زود تمام خواهد شد و لئو میک جدایی پر سروصدای دیگر را تجربه خواهد کرد.

عکسهای لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و 13 نامزدش! + تصاویر

3.9118
این مطلب مفید بود ؟9127
برگرفته از مجله دیده بان -/ ک
نظرات
وبگردی