نمناک ورزش و تناسب اندامتناسب اندام روش لاغری و تناسب اندام زجرآور زنان ونزوئلا + عکس
لاغری و تناسب اندام ، تناسب اندام زنان
زنان کشور ونزوئلا این روزها سرخودشان هر بلایی می آورند تا به لاغری و تناسب اندام برسند. در بین صدها راه و روش کاهش وزن ، این زنان راهی سخت و عذاب آور را انتخاب کرده اند که کمتر کسی می تواند تحمل کند.

راه و روش عجیب لاغری و تناسب اندام زنان در ونزوئلا

برای لاغری و تناسب اندام دهها راه می شناسید. ورزش ، رژیم و... که هر یک با اصول و قواعدی همراه است اما مثل همیشه کسانی هستند که بخواهند به سرعت و بدون ورزش کاهش وزن را تجربه کنند و از طرفی همیشه اشخاصی هستند که از سادگی این دسته از افراد سوء استفاده کنند.

زنان ونزوئلا این روزها تمایل زیادی به رژیم های و روش های مختلف برای لاغر شدن پیدا کرده اند اما رایج شدن یک روش عجیب و غریب برای وزن کم کردن در این کشور نظر رسانه ها را به خود جلب کرده است.

راه و روش لاغری و تناسب اندام سریع زنان ونزوئلا چیست؟

کار و بار کسانی که یک روش عجیب و زجرآور برای لاغری به ونزوئلا آورده اند این روزها حسابی گرفته است. قضیه از این قرار است که موسسه های زیبایی برای کسانی که می خواهند لاغر شوند کاری می کنند که غذاخوردن برایشان سخت و غیر ممکن شود! در این روش یک قطعه پلاستیکی طی یک عمل سرپایی روی زبان فرد بخیه زده می شود؛ قطعه ای که که خوردن غذاهای جامد را آن قدر زجر آور می کند که فرد ترجیح می دهد قید غذا خوردن را بزند!

کسانی که از این روش استفاده کرده اند می گویند درد و زجر خوردن غذا آن قدر زیاد است که حاضر نیستند لب به هیچ غذای جامدی بزنند. به همین خاطر کسانی که از این روش که به «وصله سحرآمیز» مشهور شده استفاده کرده اند خیلی سریع وز ن شان کم می شود و به همین خاطر اطرافیان آنها هم به فکر استفاده از این روش می افتند. به صورت میانگین با بخیه این تکه پلاستیکی فرد در هر ماه 13 کیلوگرم وزن کم می کند؛ وزن کم کردنی که می تواند به قیمت از دست رفتن سلامت فرد تمام شود. برجستگی هایی روی این تکه که از پلیمر خاصی ساخته شده که حرکت آن روی زبان با استفاده از غذاهای خشک درد زیادی را به وجود می آورد.
لاغری و تناسب اندام

روش جدید لاغری و تناسب اندام در کشور ونزوئلا

 
پزشکان به صورت جدی درباره استفاده از چنین روش هایی هشدار داده اند. نرسیدن مواد غذایی کافی به بدن مشکلات جدی برای کسانی که از این روش استفاده می کنند به وجود می آورد که می تواند تا آخر عمر زندگی این افراد را دچار مشکل کند. استفاده فرد تنها از مایعات آسیب های جدی به بدن و سیستم عصبی وارد می کند که ممکن است قابل درمان نباشد.
 
 
لاغری و تناسب اندام

ابزار جدید لاغری و تناسب اندام که روی زبان دوخته می شود

اثر روانی این روش به نوعی است که حتی پس از جدا کردن تکه پلاستیکی هم افراد میل خود به غذاهای جامد را به خاطر ترس درد از دست می دهند. گروهی از افراد استفاده کننده از این روش هم در حرف زدن خود دچار مشکل شده اند که موسسه های ارائه کننده آن را از آثار جانبی این روش توصیف کرده اند! این روش در ابتدا توسط یک جراح زیبایی در آمریکا به وجود آمد و توسط او در سال 2009 ثبت شد. در آمریکا اما از این روش به هیچ عنوان استقبال نشد و حالا در ونزوئلا با هزینه 150 دلار کسانی که حاضرند به هر قیمتی وزن شان کم شود برای آن صف می کشند.

لاغری و تناسب اندام ، عجیب ترین روش لاغری و تناسب اندام زجرآور زنان ونزوئلا

روش لاغری و تناسب اندام زجرآور زنان ونزوئلا + عکس
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 101
برگرفته از موبنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 48 53
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف