نمناک سبک زندگیتناسب اندام لاغری در 30 روز بدون رفتن به باشگاه + روش
لاغری در 30 روز ، چالش کاهش وزن
تناسب اندام و لاغری در 30 روز هم یکی از چالش هایی است که در جامعه به طور فراگیر رواج پیدا کرده است که در میان آنها چندین روش با سرعت و ماندگاری بیشتر پیشنهاد می شوند.

چگونه در 30 روز بدون رژیم و باشگاه رفتن وزن کم کنیم؟

فرآیند کم کردن وزن، وقتی که شما در میانه ی راه هستید ،می تواند خیلی رنج آور به نظر برسد شما می خواهید که شلوار جین تان اندازه تان شود، ولی خیلی طول می کشد ، از طرفی شما طرفدار رژیم های سرسخت یا باشگاه نیستید پس از روش لاغری بدون ورزش استفاده کنید ولی آیا روشی هست که بتوانید بدون رژیم و ورزش انجام دهید تا وزن خود را کم کنید؟ در واقع بله، شما می توانید بدون ورزش و رژیم های دیوانه وار وزن کم کنید، و اگر شما منظم هستید ، میتوانید این کار را سریع انجام دهید. در این بخش از تناسب اندام نمناک خواهیم گفت که هیچ راه آسان و بی زحمتی برای کاهش وزن وجود ندارد، ولی این راهنمایی ها کمک می کند که در منزل بتوانید وزن خود را با یک سختی ، شدنی کم کنید.

چگونه بدون رژیم و ورزش وزن خود را کم کنید؟

1. از غذاهای حاضری اجتناب کنید:
اگر می خواهید بدون ورزش وزن کم کنید، باید روی غذایی که میخورید تمرکز کنید و این به این معنی است که غذاهای که منابع واضح بی ارزش دارند را حذف کنید که شامل غذاهای حاضری است. بیشتر غذاهای حاضری سرشار از چربی و کربوهیدراتهای تصفیه شده است که آنها را زمانی که شما در تلاش برای کاهش وزن هستید، تبدیل به یک انتخاب بد می کنند.
 
لاغری در 30 روز

بهترین روش ها برای لاغری در 30 روز بدون باشگاه رفتن

2. از کربوهیداتهای تصفیه شده دوری کنید:
کربوهیدراتهای بهبود یافته مثل نان سفید، شکر و پاستای سفید می تواند باعث شود که قند خون شما کاهش پیدا کند. این مسئله می تواند زمانی که در حال از دست دادن وزن هستید، شما را پر ولع و بدخو کند. به جای آن از گندم کامل استفاده کنید.
 
3. ناهار خود را همراه خود داشته باشید:
شما می توانید با آماده کردن ناهار خودتان انرژی زیادی را ذخیره کنید. وعده غذایی فراهم کنید که شامل پروتئین کم چرب، سبزیجات و گندم کامل باشد تا انرژی شما را تا بعداز ظهر حفظ کند.
 
لاغری 30 روزه

وعده های غذایی کامل مصرف کنید

4. روی سبزیجات تمرکز کنید:
شما می توانید مقدار زیادی سبزیجات با کالری اندک بخورید ، بنابراین سبزیجات را به عنوان یک ماده اصلی در رژیم خودتان قرار دهید ، سالادها تنها گزینه ی شما نیستند، کبابی یا سرخ کردن را امتحان کنید، سبزیجات را در ساندویچ خود بگذارید و سوپ سبزیجات خود را بپزید.
 
5. به میزان کافی بخوابید:
وقتی که به اندازه کافی استراحت کرده اید، کمتر احتمال دارد که گرفتار هوس غذایی شوید. هدف خود را 8 ساعت خواب در شب قرار دهید.
 
لاغری 30 روزه

 اهمیت خواب شبانه در لاغری و کاهش وزن

6. حرکات بدنی بیشتری را در برنامه روزانه تان انجام دهید:
هرچه بیشتر در اطراف حرکت کنید، راحت تر بدون نیاز به باشگاه رفتن وزن کم می کنید. سعی کنید تا فروشگاه پیاده بروید یا به جای آسانسور از پله ها استفاده کنید.
 
7. با دوستان غذا بخورید:
وقتی در زمان صرف شام با دوستانتان صحبت می کنید، به طور طبیعی آرام تر غذا می خورید و سریعتر احساس سیری می کنید.
 
چالش کاهش وزن

 نقش مهم آرام غذا خوردن در کاهش وزن

8. از بشقاب های کوچکتر استفاده کنید:
این ترفند روانشناسانه ی قدیمی میتواند کمک کند تا در منزل سریعتر وزن کم کنید. کمد خود را با بشقاب و کاسه های کوچکتر پر کنید. پر کردن بشقاب به شما این حس را می دهد که غذای بیشتری می خورید حتی اگر پرس غذای شما در حقیقت کوچکتر از معمول باشد.
 
9. آب بنوشید:
بعضی اوقات حمله گرسنگی به این دلیل است که بدن شما بی آب است در طول روز به میزان کافی آب بنوشید تا از این نشانه های اشتباه گرسنگی دور بمانید.
 
وزن کم کردن بدون رژیم

نوشیدن آب بسیار موثر در چربی سوزی و کاهش وزن

10. فیبر زیاد بخورید:

فیبر که در سبزیجات، گندم کامل، حبوبات و آجیل ها یافت می شود، شما را سیر می کند و کمک کند برای مدت طولانی تری احساس پُری داشته باشید ، اگر مابین وعده ها گرسنه می شوید ، سعی کنید از مواد غذایی سرشار از فیبر استفاده کنید.

11. مواد غذایی سالم را دم دست داشته باشید:
وسوسه تان را با داشتن خوراکی های سالم با خود، شکست دهید. اگر مقداری میوه یا آجیل به همراه داشته باشید، زمانی که گرسنه می شوید، کمتر نزدیک دستگاه های خودکار تحویل خوراکی می شوید.
 
12. از نوشیدنی های قندی دوری کنید:
نوشیدنی های قندی ،منبع های نهانی از کالری های بی ارزش غذایی هستند، زمانی که در حال کاهش وزن هستید، سودا را حذف کنید و یا اگر واقعا نوشیدنی های گاز دار را دوست دارید به سودای رژیمی تغییر دهید. قهوه خود را تلخ بنوشید یا مقدار کمی استویا( گیاه برگ عسلی) به عنوان شیرین کننده استفاده کنید.
 
لاغری در 30 روز

 قهوه تلخ را جایگزین نوشیدنی های قندی کنید

13. سعی کنید غذا را خودتان آماده کنید:
گرفتن غذای بیرون بر یا غذای آماده گرم شدن وقتی خسته از سرکار می آیید و حوصله پخت و پز ندارید، خیلی وسوسه انگیز است ، برای مقابله با این مشکل آخر هفته ها غذا را آماده کنید. وقتی که می دانید یک غذای آماده و خوشمزه در منزل منتظر شما است خیلی سخت پیش می آید که غذای بد را انتخاب کنید.
 
14. به روشهایی از خودتان مواظبت کنید که با غذا سر و کار نداشته باشد:
جایزه هایی برای خودتان تعیین کنید که به غذا ربط نداشته باشد. برای مثال استرس خود را با نوشتن در یک روزنامه یا رفتن به یک موزه به جای پختن یک غذای پرکالری ، کاهش دهید.
 

کاهش وزن

چالش های کاهش وزن در 30 روز

نکته نهایی
کاهش وزن ،کار سخت غیر ممکنی نیست در حقیقت می توانید بدون باشگاه رفتن، سرویس تحویل غذا، لباسهای شیک ورزشی، یا هر چیز دیگری که به نظر برای کاهش وزن ضروری به نظر می رسد ، وزن خود راکاهش دهید. در آخر روز، کاهش وزن، به کالری کمتر از چیزی که می سوزانید و تغییرات کوچک تغذیه ای بستگی دارد و می تواند تغییرات بزرگی در نحوه ای که به نظر می رسید و حسی که دارید، ایجاد کند اگر شما ازاین راهنمایی ها برای یک ماه پیروی کنید، قطعا شاهد پیشرفت هایی خواهید بود چرا که گزارشات نشان می دهد همین 14 توصیه به نظر ساده موجب کاهش وزن خیلی از افراد دچار اضافه وزن در مدت 1 ماه شده است ؛ فراموش نکنید که کاهش وزن مد نظر می تواند به عوامل بسیاری مرتبط باشد و شاید رد هر یک از افرادی که این برنامه را پیش گرفته اند متفاوت بوده باشد و این بستگی به سن و وضعیت جسمی فرد دارد.

لاغری در 30 روز/ بدون ورزش در 30 روز وزن کم کنیم + روش

لاغری در 30 روز بدون رفتن به باشگاه + روش
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 56
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف