نمناک سبک زندگیتناسب اندام لاغری زیاد مانکن دردسر ساز شد + عکس
لاغری زیاد ، استفاده از مانکن
داشتن تناسب اندام مدلینگها یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب آنها برای شرکت در تبلیغات است حال آنکه لاغری زیاد یک مانکن ممنوعیتی برای یکی از شرکت های بزرگ محصولات لوکس ایجاد کرد.

لاغری زیاد موجب ممنوعیت تبلیغات محصولات شرکت گوچی شد

لاغری و تناسب اندام خوب است اما به شرطی که از حد نگذرد چون در این شرایط دیگر صدای سازمان استاندار هم در می آید.این آگهی مربوط به شرکت تولید محصولات لوکس گوجی بود. سازمان استاندارهای آگهی انگلیس اعلام کرد آگهی گوجی که در ماه دسامبر گذشته در اینترنت منتشر شده بود را غیرمجاز می داند زیرا یکی از مانکن های حاضر در این آگهی به شدت لاغز، نحیف و دارای وزن ناسالم است.

لاغری زیاد

ممنوعیت آگهی تبلیغاتی به دلیل لاغری زیاد مانکن


این آگهی گوچی مربوط به مجموعه کروز 2016 است که در آن عکس ها و فیلم هایی از مدل ها و مانکن های زن به نمایش درآمده است. سازمان استاندارهای اگهی ها در انگلیس گفته است که مانکن حاضر در این آگهی به صورت ناسالم خیلی لاغر و نحیف است. شرکت گوچی هم در واکنش، عکس این مانکن را از آگهی حذف کرد. گوچی اضافه کرد:اینکه یکی از مانکن ها به نظر می رسد دارای وزن ناسالم و نحیف و لاغر است مربوط به خود اوست. سازمان استاندارهای آگهی ها در انگلیس در سال 2015 نیز اگهی مربوط به لایف سان لوران را به دلیل نمایش تصویری از یکی از مانکل ها ممنوع کرده بود. این سازمان گفته بود که این مانکن وزن ناسالم دارد. در دسامبر گذشته هم در فرانسه قانونی تصویب شد که براساس آن مانکن ها باید گواهی پزشکی ارائه کنند که آنها از وزن سالم برخوردارند.

لاغری زیاد مانکن دردسر ساز شد + عکس

لاغری زیاد مانکن دردسر ساز شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از روزنو /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف