نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها این مدل لاغری بیمارتان می کند
لاغری ، نخوردن شام برای رژیم لاغری
توجه داشته باشید همان طور که چاقی به سلامتی آسیب می رساند لاغری زیاد نیز خیری برای سلامتی ندارد.بخصوص زمانی که بخواهید شب گرسنه بخوابید.

حدیثی تاثیرگذار از امام رضا(ع) درباره ضرر گرسنه شب خوابیدن

امروزه یکی از چیزهای غلطی که در بین مردم عادی حتی برخی پزشکان رایج شده است، توصیه به نخوردن شام برای رژیم لاغری می باشد در حالی که بر اساس منابع طب سنتی در خواب طبیعت مدبره انسان متمایل به درون و هضم غذای خورده شده می شود و در صورتی که غذایی را جهت هضم نیابد شروع به برداشت از برخی اعضای خاص می کند و به خصوص توزیع چربی در بدن نامتناسب می شود و به همین دلیل باعث زود پیر شدن و چروک صورت و خراب شدن پوست صورت می گردد.

خوابیدن هنگام گرسنگی موجب کاهش قوای بدنی و لاغری افراد می شود. در خواب حرارت غریزی متوجه درون بدن است ولی هنگامی که فرد معده خالی داشته باشد و غذایی یافت نشود که در آن حرارت غریزی تصرف کند، در اخلاط و رطوبات اصلی بدن تاثیر گذاشته و آن را تصرف می کند که تحلیل، ذوب و تبخیر اخلاط و رطوبت ها ایجاد می شود که به دنبال این مسئله قوای بدنی کاهش پیدا کرده و فرد با لاغری رو به رو می شود.

لاغری

نخوردن شام برای لاغری

لاغری که با بیماری همراه خواهد شد!

امام رضا (ع) :در بدن رگی هست به نام رگ عشاء پس اگر شخص شام نخورد تا صبح بر او نفرین می‏کند و می‏گوید خدا تو را گرسنه نگه دارد. چنانکه مرا گرسنه نگاهداشتی و خدای تو را تشنه نگه دارد چنان که مرا تشنه نگه داشتی پس هیچ یک از شما شام خوردن را ترک نکند. اگر چه به لقمه نان یا به شربتی آب باشد.

یامَن اِسمُهُ دَوا وَ ذِکرُهُ شَفاء

این مدل لاغری بیمارتان می کند

این مدل لاغری بیمارتان می کند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از شهر خبر-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف