نمناک سبک زندگیتناسب اندام لاغر شدن با یک بازی!
لاغر شدن ، روشهای جدید لاغر شدن
لاغر شدن رژیم می خواهد و ورزش ، تمرینات سخت و پشتکار اما همیشه به این سختی ها هم نیست و یک راه میانبر در میان صدها راه پیشنهادی پیدا می شود.
بازدید : 3,417 نفر

لاغر شدن با بازی فکری

گاهی افراد مبتلا به اضافه وزن و چاقی از سختی های رژیم لاغری و ورزشهای دشوار خسته می شوند اما نباید این خستگی منجر به تسلیم شود. همیشه در میان راههای دشوار راههای میانبری هم وجود دارد که برای رسیدن به هدف بتوان از آن استفاده کرد و این راه ساده در برنامه ی کاهش وزن شما می تواند انجام بازی های جالب و مهیج باشد، بازی هایی که بدون حرکت بدنی شما را لاغر می کنند.

بازی های فکری لاغر شدن را ساده تر می کنند

ویژگی بارز ورزشهای فکری و ذهنی ترغیب افراد به زندگی در زمان حال و در لحظه است، اما مطالعه جدید محققان کالیفرنیا نشان می دهد که این گروه از ورزش ها به ما کمک می کنند تا در زمان انتخاب غذاها بیشتر فکر کنیم .

لاغر شدن

بازی فکری راهی برای لاغر شدن

این مطالعه نشان می دهد خوردن با فکر و اندیشه می تواند فراتر از انتخاب غذاهای سالم و تشخیص زمان سیری باشد؛ می تواند موجب بهبود سطح گلوکز خون و سلامت قلب شود .

این تیم تحقیق با بررسی 200 فرد بزرگسال دریافتند 18 ماه بعد از شروع تمارین فکری و ذهنی، شرکت کنندگان به طور میانگین 4.3 درصد از وزن بدن شان را از دست دادند .

همچنین آنها دریافتند برنامه های فکری و ذهنی، تاثیرات بسیار مثبتی بر سطح گلوکز خون و نسبت میزان تری گلیسیریدبر کلسترول HDL که هر دو با ابتلا به دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی-عروقی مرتبط هستند، دارند .

لاغر شدن ، روش لاغر شدن با بازی فکری

لاغر شدن با یک بازی!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف