لاله اسکندری

“لاله اسکندری” 16 سال پیش چه شکلی بود؟! + عکس

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1397کد مطلب : 68339زمان مطالعه : 3 دقیقه
“لاله اسکندری” بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی مربوط به 16 سال پیش به روز کرد.

خاطره بازی لاله اسکندری با عکسی از 16 سال پیش

لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان تصویری مربوط به 16 سال پیش را در اینستاگرامش منتشر کرد و به خاطره بازی با آن پرداخت . تصویر منتشر شده عکس لاله اسکندری در فیلم این زن حرف نمیزند را نشان میدهد. این زن حرف نمیزند ساخته احمد امینی در سال 81 است.

لاله اسکندری در فیلم این زن حرف نمیزند

لاله اسکندری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خاطره بازی.... این عکس رو دوست خوبم ماه چهره خلیلی برام فرستاد.... یادآور سالهای دور چیزی نزدیک به 16 سال پیش... فیلمی جسورانه از احمد امینی عزیز.

لاله اسکندری

فیلم این زن حرف نمیزند با بازی لاله اسکندری

این زن حرف نمی زند، پس از فیلمهای سایه های هجوم در سال 1371، غریبانه در سال 1376 و چتری برای دو نفر در سال 1379 چهارمین فیلم بلند احمد امینی در مقام کارگردان است.

لاله اسکندری

لاله اسکندری در فیلم این زن حرف نمیزند

داستان فیلم این زن حرف نمیزند روایتگر داستان زنی است که فردی را به قتل رسانده و در خلاصه داستان این فیلم آمده است :ثریا با اردلان وکالت زنی به نام الهه احمدی را برعهده می گیرد. الهه متهم است جوانی به نام بهروز را با چاقو کشته و حاضر به حرف زدن نیست.

اردلان سعی می کند رضایت خانواده مقتول را به دست بیاورد اما موفق نمی شود. مانی از دوستان صمیمی بهروز در گفتگویی با اردلان اصرار دارد که الهه بی گناه است و اگر کاری کرده فقط برای دفاع از خود بوده، چون بهروز معتاد بوده و قصد آزار و اذیت او را داشته است.

در دادگاه خلاف گفته های مانی ثابت می شود و خواهر مقتول می گوید بهروز و الهه قصد ازدواج داشتند. از طرفی نامه ای برای اردلان می رسد و از او خواسته می شود اگر بی گناهی الهه را ثابت کند به او پول کلانی پرداخت می شود. ثریا که پی می برد مانی در کار مواد مخدر است، او را زیر فشار می گذارد تا حقیقت را بگوید.

در تعریف مانی از گذشته درمی یابیم که او و بهروز و سروش دوستان صمیمی بودند تا اینکه الهه در محل آنها ساکن شد. بر اثر یک اتفاق بهروز با الهه آشنایی بیشتری پیدا کرده و به او دلبسته شده و از آن به بعد دیگر کمتر به او و سروش توجه کرده است. مانی می گوید پس از مدتی اعتیاد بهروز شدت پیدا کرده و به اتفاق سروش در کار خرید و فروش مواد مخدر همدست بوده اند.

اردلان سراغ سروش می رود که به خاطر فروش مواد زندانی است. سروش تأکید می کند که الهه وقتی فهمیده بهروز اعتیاد دارد حاضر به ازدواج با او نشده است. اردلان در زندگی خصوصی با پسرش حامد مشکل دارد و از سویی نیز نمی تواند گره این پرونده را باز و الهه را وادار به شکستن سکوتش کند.

او در آخرین مرحله الهه را با گروگذاشتن سند از زندان بیرون می آورد. الهه و اردلان به طور اتفاقی پی می برند که مانی با معرفی کردن خود به عنوان قاتل بهروز هم اکنون در محل وقوع قتل است. الهه که شوکه شده خود را به محل حادثه می رساند و مقابل قاضی و خبرنگاران به تشریح ماجرای قتل می پردازد.

او می گوید در آن روز بهروز به بهانه ای او را به آن ساختمان نیمه تمام آورده و سروش که او هم در آنجا حضور داشته و حال متعادلی نداشته، او را مورد ضربه و ستم و تجاوز قرار داده است. الهه که بهروز را مسبب اصلی این شرایط می داند، با چاقویی او را کشته است.

فیلم این زن حرف نمیزند

لاله اسکندری و کتایون ریاحی در فیلم این زن حرف نمیزند

کتایون ریاحی، لاله اسکندری، شهاب حسینی، حمیدرضا پگاه، حامد بهداد، محمد حاتمی و کوروش تهامی بازیگران فیلم این زن حرف نمیزند را تشکیل میدهند.

 لاله اسکندری

لاله اسکندری 16 سال پیش در فیلم این زن حرف نمیزند

فیلم این زن حرف نمیزند

شهاب حسینی در فیلم این زن حرف نمیزند

 لاله اسکندری

گریم لاله اسکندری در فیلم این زن حرف نمیزند

لاله اسکندری 16 سال پیش چه شکلی بود؟! + عکس

3.933
این مطلب مفید بود ؟267
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی