نمناک سرگرمیاتومبیل این لامبورگینی از جنس شیشه است؟! + عکس
لامبورگینی ، عکس لامبورگینی
اخیرا گروه طراحی جانسیبل در اقدامی جالب یک طرح مفهومی و خیال انگیز از یک لامبورگینی کنتاک مشکی شفاف را ارائه کرده است.

شفاف ترین لامبورگینی جهان

ساخت خودروهای شیشه ای یکی از اقدامات جدید و اخیر کمپانی های خارجی است که با ظرافت خاصی خودروهایی به شفافیت شیه ساخته و رونمایی کرده اند.

آیا هرگز به داشتن خودروی فکر کرده اید که نگاهتان از آن عبور کرده و درون آن را ببینید. خودرویی که برای پیدا کردن کیف پول یا تلفن همراه جا مانده در آن، نیازی به باز کردن درب خودرو نباشد و تنها با یک نگاه از احوالات کابین باخبر شوید.

اخیرا گروه طراحی “جانسیبل” در اقدامی جالب یک طرح مفهومی و خیال انگیز از یک لامبورگینی کنتاک مشکی شفاف را ارائه کرده است.

لامبورگینی

لامبورگینی کنتاک در سال 1974 متولد شد ودر سال های دهه 1980 به یک اتومبیل اسپورت نمادین تبدیل گشت.

احتمالا در ساخت این خودرو از اکرلیک ساخته خواهد شد. پیش از این نیز گروه اتومبیل سازی TRW یک مدل مفهومی شفاف و قابل راندن را در نمایشگاه خودرویی فرانک فورت سال 2013 به نمایش درآورده است. ایده ساخت این خودرو به منظور نمایش سامانه های کمکی رانندگان در خودروها انجام شد.

اینک یک خودروی شفاف را در دنیای واقعی و در خیابان های شهرتان در یک روز پرترافیک تصور کنید. احتمالا چنین خودرویی همه نگاه ها را به خود جلب خواهد کرد. البته تائید این مسئله که خودرو زیبا و وهم انگیز طراحی شده چندان کار سختی نیست.

گروه جان سیبل تلاش کرده در به نوستالژی کنتاک وفادار باشد. به همین دلیل در زیر بدنه شفاف شاهد بخش های پلاستیکی هستیم. از طرفی می توان بخش هایی از موتور V12 را در زیر در کاپوت شفاف تشخیص داد.

این لامبورگینی از جنس شیشه است؟! + عکس

این لامبورگینی از جنس شیشه است؟! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از توریسم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف