نمناک سرگرمیدیدنی ها گوش پسر جوان لانه 25 سوسک نوزاد! + تصاویر
سوسک ، لانه سوسک
25 سوسک نوزاد داخل گوش پسر جوان یکی از اتفاقات عجیب و نادر است که پزشکان را بهت زده کرده است، سوسکی وارد گوش یک جوان چینی 19 ساله شد و 25 نوزاد سوسک را در گوش او به دنیا آورد.
بازدید : 4,644 نفر

 25 سوسک نوزاد داخل گوش پسر جوان

گوش درد شدید جوان 19 ساله را روانه بیمارستان کرد پزشکان از دیدن گوش این پسر با صحنه ای عجیب و چندش آور روبرو شدند.

یک جوان چینی در نیمه های شب به علت درد و خارش شدید در گوشش از خوب پرید و او را به بیمارستان رساندند. این پسر 19 ساله روز قبل از این اتفاق، درد و خارش گوش داشت و از دوستانش خواسته بود تا با چراغ قوه گوش او را ببینند ولی آن ها مورد عجیبی را پیدا نکرده بودند.
 
زمانی که او را به بیمارستان رساندند، پزشکان بعد از معاینه مشاهده کردند که تعداد زیادی حشره در گوش او وجود دارد. در واقع، سوسک ماده وارد گوش او شده و آن جا را لانه خود کرده و 25 نوزاد خود را در آنجا به دنیا آورده است. این 25 نوزاد سوسک کوچک هر کدام به اندازه یک پشه کوچک بودند.
 
سوسک
 
پزشکانی که مداوای او را پیش گرفتند از روند درمان او ابراز رضایت کردند و به این نکته اشاره کردند که به این علت که این پسر زود و به موقع به بیمارستان آورده شد آسیبی جدی به گوشش نرسید، وگرنه با رشد آن 25 سوسوک و بزرگ شدن آن ها ممکن بود به گوش و شنوایی او آسیب های جدی وارد شود.
 
سوسک

گوش پسر جوان لانه 25 سوسک نوزاد! + تصاویر

گوش پسر جوان لانه 25 سوسک نوزاد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف