نمناک سرگرمیگوناگون لانه یک متری و غول پیکر پرندگان! + تصاویر
لانه پرندگان ، لانه عجیب پرندگان
در این مطلب تصاویری از عجیب ترین لانه هایی که پرندگان ساخته اند مشاهده میکنید, این لانه ها بیشتر از یک متر و غول پیکر هستند.

لانه های غول پیکر پرندگان

این تصاویر باورنکردنی توسط عکاس آفریقایی، دیلون مارش، با عنوان "همسان سازی" از لانه های پرنده های بافنده اجتماعی گرفته شده اند که به دور تیرهای خطوط تلفن در بیابان های برهوت صحرای کالاهاری درست شده اند. این پرنده ها با استفاده از چوب های کوچک و علف ها نه تنها برای گونه خودشان بلکه برای بسیاری از گونه های دیگری پرندگان، لانه هایی عظیم درست کرده اند. هرچه باشد، امنیت در تعداد بیشتر است!

در حالی که بیشتر پرندگان ترجیح می دهند لانه کوچکی روی درختان بسازند، نوعی پرنده کوچک در جنوب آفریقا زندگی می کند که لانه های یک متری می سازد که گاه وزن آن به یک تن هم می رسد! این پرنده ها بعد از تخم گذاری، لانه هایشان را به پرنده های دیگر قرض می دهند! این پرنده ها به صورت گروهی در این لانه ها زندگی می کنند و به این دلیل که درجه حرارت بیابان کویری را کم کنند، از این لانه های عظیم استفاده می کنند.

لانه پرندگان

لانه بزرگ و عجیب پرندگان

لانه پرندگان

لانه بزرگ و عجیب پرندگان

لانه پرندگان

لانه بزرگ و عجیب پرندگان

لانه یک متری و غول پیکر پرندگان! + تصاویر

لانه یک متری و غول پیکر پرندگان! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از برترین ها - خراسان - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف