نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی چه رنگ لاکی به پوست دست من میاد؟
لاک رنگ پوست ، لاک دست سبزه
برای انتخاب بهترین رنگ لاک باید به رنگ پوست تان نگاه کنید و لاکی انتخاب کنید که زیبایی دست هایتان را بیشتر کند.

رنگ لاک مناسب رنگ پوست

برای انتخاب رنگ لاک هم باید مانند رنگ مو, رنگ لباس و ... به رنگ پوست تان نگاه کنید و لاکی انتخاب کنید که با پوست تان همخوانی داشته باشد. با رعایت این نکته زیبایی دست های شما چندین برابر خواهد شد, با نمناک همراه باشید تا بگوییم چه لاکی برای پوست شما مناسب تر است.

لاک رنگ پوست

انتخاب لاک مناسب با رنگ پوست

لاک مناسب برای پوست های سبزه و تیره

معمولا خانم هایی که پوست های تیره ای دارند در انتخاب لاک انتخاب های محدودی دارند, لاک های تیره برای کسانی که پوست شان سبزه است اصلا مناسب نیست. لاک هایی به رنگ جگری و آبی ملایم انتخاب مناسبی برای اینطور پوست ها است و زیبایی دست های سبزه را بیشتر میکنند.

لاک مناسب برای پوست های گندمی و زرد

پوست گندمی را میتوان زیباترین رنگ پوستی نامید, انواع لاک ها مناسب این رنگ پوست است اما بهترین انتخاب برای پوست های گندمی لاک سرمه ای و بنفش تیره است که جلوه خاصی به این رنگ پوست میدهد.

لاک رنگ پوست

رنگ لاک برای پوست های گندمی

لاک مناسب برای پوست های سفید و روشن

خانم هایی که پوست سفیدی دارند دارای زیباترین دست ها هستند و برای انتخاب رنگ لاک مشکلی نخواهند داشت, لاک های قرمز و صورتی بهترین انتخاب برای پوست های روشن است.

چه رنگ لاکی به پوست دست من میاد؟

چه رنگ لاکی به پوست دست من میاد؟
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 37
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 32 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف