نمناک دنیای مدگوناگون قوانین لایه ای لباس پوشیدن آقایان + تصاویر
لایه ای لباس پوشیدن ، لباس پوشیدن آقایان
لایه ای لباس پوشیدن برای آقایان قوانین مهمی دارد که اگر رعایت کنید جذاب تر از همیشه خواهید بود.

9 قانون لایه ای لباس پوشیدن

زمانی که با فصل سرما مواجه می شویم، یک راه مناسب پوشیدن چند لایه لباس روی هم است. وقتی که به جای پوشیدن یک لباس خیلی گرم، چند لایه لباس می پوشید، هم باعث گرم شدن شما می شود و هم می توانید خود را با شرایط مختلف تطبیق بدهید. لایه لباس پوشیدن ساده است، به شرط آنکه قوانین اش را بدانید. در ادامه ما قوانین لایه ای لباس پوشیدن را به شما می آموزیم تا در فصل های سرد سال، جذاب تر از همیشه بدرخشید.

قانون 1:3 لایه لباس کافی ست
درست است، شما می توانید چند لایه لباس را روی هم بپوشید اما آیا می دانید که اگر در این کار زیاده روی کنید، نتیجه ای برعکس خواهید گرفت؟!
در واقع شما نباید بیش از سه دست لباس را روی هم بپوشید. پوشیدن 4 دست لباس یا بیشتر، نه تنها اندام شما را چاق و بدقواره نشان می دهد بلکه حرکت دادن دست ها را هم برایتان مشکل می سازد. بنابراین ایده آل ترین مقدار، 3 دست لباس است.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 2:از پارچه های گوناگون استفاده کنید
یکی از راههایی که شما می توانید به لایه های لباس تان تنوع دهید، استفاده از جنس های مختلف پارچه است. به عنوان مثال لباسی از جنس پشم را به همراه لباسی کتان یا بافتنی به تن کنید. با تنوع دادن پارچه هایی که به تن می کنید، لایه های لباس تان نیز بیشتر به چشم می آید.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 3:لباس های نازک را اول و لباس های ضخیم تر را روی آن بپوشید
در لایه ای لباس پوشیدن اول باید لباس های نازک را به تن کرد، سپس لباس های ضخیم تر را روی آن پوشید. حتما شما هم این قانون را از قبل می دانید اما ما تنها برای یادآوری آن را تکرار کرده ایم. یکی از فواید این کار این است که شما در زمان هایی که احساس گرما می کنید، به راحتی می توانید لباس رویی تان را که ضخیم تر است، از تن تان در آورید یا که دکمه های آن را باز بگذارید اما اگر لباس ضخیم تر را زیر دیگر لباس هایتان به تن کنید، با در آوردن لباس های نازک تر، تفاوت چندانی احساس نخواهید کرد.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 4:هر لباسی که به تن می کنید باید مناسب تن تان باشد
درست است که در لایه ای لباس پوشیدن، هر لباس خیلی به چشم نمی آید اما شما باید لباس هایتان را به گونه ای انتخاب کنید که هر کدام به تنهایی در تن تان زیبا و جذاب باشد. اگر یکی از لباس هایی که به تن کرده اید، به تنهایی روی اندام تان زیبا نیست، بهتر است که دور آن را خط بکشید. به زمانی فکر کنید که گرم تان شده یا به فضایی سرپوشیده رفته اید و مجبورید که لباس هایتان را کم کنید، آنوقت آیا از این که لباسی نامناسب به تن کرده اید، شرمنده نخواهید شد؟
 
بنابراین هنگام انتخاب هر کدام از لباس هایتان این سوال را از خودتان بپرسید:«آیا این لباس به تنهایی در تن من زیبا خواهد بود؟» اگر جواب شما مثبت است، آنوقت به سراغ لباس بعدی بروید.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 5:از رنگ های متضاد بپرهیزید
آیا تا به حال به لباس دلقک ها دقت کرده اید؟ یکی از عواملی که آنها را خنده دار جلوه می دهد، لباس های رنگارنگی است که به تن می کنند. از آنجا که شما نیز چندین دست لباس به تن می کنید باید در انتخاب رنگ آنها نهایت دقت را به کار گیرید. به عنوان مثال از پوشیدن لباس هایی با رنگ های متضاد خودداری کنید. شاید پوشیدن رنگ های متضاد گاهی زیبا به نظر آید، اما همیشه اینگونه نیست و ممکن است که توی ذوق بزند.
بنابراین نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که رنگ ها را ساده انتخاب و به جای آن، همانطور که در بالا گفته ایم، از جنس های مختلف پارچه برای ایجاد تنوع استفاده کنید.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 6:در پوشیدن پارچه های طرح دار افراط نکنید
آقایان به پارچه های طرح دار علاقه زیادی دارند اما زمانی که بحث لایه ای لباس پوشیدن مطرح می شود، باید کمی محتاط تر عمل کنند زیرا پارچه های طرح دار، زمانی که روی هم قرار می گیرند، جذابیت خود را از دست می دهند و ظاهر را شلخته و نامرتب می سازند. بنابراین زمانی که یکی از لباس هایتان را طرح دار انتخاب می کنید، بهتر است که باقی ساده باشد.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 7:از اکسسوری استفاده کنید
جذابیت اکسسوری ها را از یاد نبرید. شال گردن، کلاه، دستمال جیبی، کراوات و... می تواند به ظاهر شما زیبایی بیشتری بخشند و تمرکز چشم ها را از لباس، به صورت شما بکشانند. بنابراین تصور نکنید که با چند لایه لباس پوشیدن دیگر احتیاجی به اکسسوری ندارید، اکسسوری ها در هر شرایطی برای جذابیت بیشتر به کمک شما می آیند.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 8:در انتخاب رنگ سفید دقت کنید
معمولا آقایانی که در محیط اداری هستند و مطمئن اند که لباس شان کثیف نمی شود، لباسی سفید به تن می کنند. بنابراین اگر شما هم می خواهید که یکی از لباس هایتان سفید باشد، بهتر است که در مورد تمییزی آن اطمینان حاصل کنید، در غیر این صورت توی ذوق می زند.
 
علاوه بر آن، بهتر است که لباس سفید را به همراه لباس های تیره تر به تن کنید تا با ایجاد تضاد، بیشتر به چشم آیند.
 
لایه ای لباس پوشیدن

لایه ای لباس پوشیدن آقایان

قانون 9:لباس های زیری را داخل شلوارتان بگذارید
زمانی که چند دست لباس را روی هم می پوشید، بهتر است که لباس های زیرین را توی شلوارتان قرار دهید تا از شلختگی در آیند. برخی از آقایان ترجیح می دهند که این کار را نکنند اما این تنها در شرایطی است که بخواهید ظاهری غیر رسمی یا به بیان دیگر، به سبک خیابانی، تیپ بزنید. اما در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما این است که تنها لایه آخر لباس تان را روی شلوارتان بیاندازید تا مرتب و تمییز به چشم آیید.

قوانین لایه ای لباس پوشیدن آقایان + تصاویر

قوانین لایه ای لباس پوشیدن آقایان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف