نمناک سرگرمیگوناگون حراج لباس بازیگر نقش اسکارت اوهارا در برباد رفته
بازیگر نقش اسکارلت اهارا ، بازیگر نقش اسکارلت در بربادرفته
در یک حراجی در کالیفرنیا یکی از لباس هایی که ویوین لی در نقش اسکارت اوهارا را در فیلم بربادرفته پوشیده بود به قیمت ۱۳۷ هزار دلار فروخته شد.

ویوین لی بازیگر زن انگلیسی بود که دو بار به خاطر بازی در فیلم های بر باد رفته در نقش اسکارت اوهارا که در سال 1939 ساخته شد و فیلم اتوبوسی به نام هوس در نقش بلانش دوبوا برندهٔ جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.اکنون بعد از گذشت چند سال یکی از لباس هایی که ویوین لی در فیلم «بربادرفته» پوشیده بود در یک حراجی در کالیفرنیا به قیمت 137 هزار دلار فروخته شد.

حراجی هریتج اعلام کرده است که این لباس دو تکه خاکستری جزو 151 شیئی بود که از سوی مجموعه داری به نام «جیمز تاملین» حراج شد.

این لباس به قیمت 21 دلار از فروشگاه خریده شده بود.

لباس اسکارت اوهارا

ویوین لی در سال 1913 از پدر و مادری انگلیسی در هندوستان بدنیا آمد اما برای ادامه تحصیل به بریتانیا برگشت.او در 21 دسامبر 1932 با هربرت هولمن ازدواج کرد که در سال بعد از وی صاحب دختر بنام سوزان گردید. آنها در سال 1941 از یکدیگر جدا شدند.وی تلاش های زیادی برای حضور در سینما کرد. لی در سال 1939 در فیلم بربارفته حضور یافت.در سال 1941 با لورنس الیویرازدواج نمود و در سن 53 سالگی بر اثر بیماری سل در لندن درگذشت.

حراج لباس بازیگر نقش اسکارت اوهارا در برباد رفته

حراج لباس بازیگر نقش اسکارت اوهارا در برباد رفته
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از جام جم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف