نمناک ورزشگوناگون لباس کاروان ایران در افتتاحیه المپیک ریو مشخص شد
افتتاحیه المپیک ، افتتاحیه المپیک ریو
لباس کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک در کمیته فرهنگی تایید نهایی شد و قرار است به زودی اندازه ها گرفته شود و به تولید انبوه برسد.
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1395
بازدید : 3,282 نفر

لباس کاروان ایران در افتتاحیه المپیک مشخص شد

پس از اینکه لباس ورزشی کاروان ایران در المپیک ریو مشخص شد و قرار است پس از تایید نمونه آن به تولید انبوه برسد، رنگ لباس کاروان در مراسم افتتاحیه و رژه المپیک ریو نیز مشخص شده است.

 کت آبی کمرنگ، شلوار سرمه ای و پیراهن گلبهی برای مراسم افتتاحیه و رژه کاروان در نظر گرفته شده است. لباس بانوان که به صورت مانتو شلوار خواهد بود نیز ترکیبی از این رنگ هاست.
 
تعیین نام و شعار کاروان ایران در المپیک ریو نیز به کمیته فرهنگی کمیته ملی المپیک سپرده شده و قرار است در جلسه ای که روز شنبه برگزار می شود سیاست گذاری شده و اعلام شود.
 
اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران و رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی با اعلام این خبر گفت:لباس کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک در کمیته فرهنگی تایید نهایی شد و قرار است به زودی اندازه ها گرفته شود و به تولید انبوه برسد.

 

لباس کاروان ایران در افتتاحیه المپیک ریو مشخص شد

لباس کاروان ایران در افتتاحیه المپیک ریو مشخص شد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از 9 صبح/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف