نمناک دنیای مدگوناگون اصول شیک لباس شدن بعد از زایمان
لباس بعد از زایمان ، شیک پوشی زنان
مرحله ی پیژامه پوشی و آشفتگی بعد از زایمان را مدیریت کنید و برای شیک پوشی در لباس بعد از زایمان وارد عمل شوید.

تغییر لباس بعد از زایمان و رسیدن به خوش پوشی

دغدغه ی همه ماردان تازه جدا شده از مرحله بارداری این است که دیگر نمی توانند به شیک پوشی و خوش لباسی سابق برگردند ولی این اصلا قابل قبول نیست چرا که هر خانمی می تواند در هر شرایطی شیک پوش باشد.

پیش از این که مادر شوم، شیک پوشی و طبق مد روز بودن بخش بزرگی از هویت من بود. تصویر و جلوه و ظاهر، حرفه اصلی من بود و سال ها بود که در صنعت مد و پوشاک فعال بودم. بوتیک منحصربفردی داشتم و آن را از نمونه های تک و خاص از طراحان معروف پُر کرده بودم، نه از چیزهایی که همه جا می توان پیدا کرد.اما از وقتی که باردار شدم چیزهایی تغییر کرد؛ بدنم ظاهر متفاوتی پیدا کرد و طبیعتا مجبور شدم لباس های متفاوتی هم بپوشم. لباس های جذب و کمر باریکی که قبلا می پوشیدم دیگر برایم قابل استفاده نبودند، و زیورآلاتی که خیلی دوست شان داشتم انگار ناگهان برایم دست نیافتنی شدند. این زن که بود؟

بعد از پشت سر گذاشتن نه ماه بارداری با شکم بزرگی که هیچ وقت تصور داشتنش را نمی کردم، وارد مرحله پیژامه پوشی، کم خوابی و آشفتگی ها شدم که کودک تازه متولد شده ام مدیریتش می کرد! دو سال هم دوران شیردهی ام بود. روزهای متفاوتی که شباهتی به دوران قبل از مادر شدنم نداشت، زندگی با کودک نوپایی که لازمه اش پوشیدن لباس های راحت بود تا بتوانم تمام آن فعالیت ها و خم و راست شدن ها و خزیدن ها و کش وقوس ها را بدون این که لباس هایم پاره شوند یا دست و پاگیر باشند انجام دهم.

راحت تر بگویم؛ تیپ و ظاهرم در آن سه سال تا حدود زیادی متحول شده بود و رفع نیاز و کاربردی بودن، جایگزین سِت کردن و شیک بودن را گرفته بود. اما آن قدر اعتماد بنفس داشتم که بدانم هنوز هم زیبا هستم و می توانم زیبایی ام را جلوه بدهم و این کار را با ترفندهایی ساده انجام دادم تا با تلاش کم و نه چندان وقت گیر همچنان احساس کنم تا حدودی شیک و به روز هستم.
لباس بعد از زایمان

انتخاب لباس بعد از زایمان

راز و رمز انتخاب لباس شیک بعد از زایمان

1. چند انتخاب ساده برای جذاب جلوه کردن 
رژلب قرمز و کمی ریمل! این دوچیز کوچک که اگر همراه با هم باشند معجزه می کنند! ضمنا کمتر از یک دقیقه وقت می گیرند تا جادوی شان را اجرا کنند.

2. به کمد لباس هایم به چشم یک کلکسیون نسبتا جالب نگاه کردم
کم کم جمع کردن لباس ها و وسایلی که تا حدودی تیپم را نشان می داد و باعث می شد احساس عجیب و خوبی داشته باشم برایم تبدیل به یک پروژه جالب شد. این کار برایم هزینه چندانی نداشت یا وقت گیر نبود؛ کفش های وحشتناک! انگشترهای سایز بزرگ! کیف دستی بزرگ و مخصوص! عینک آفتابی بزرگ! بالاپوش های سایز بزرگ و باشکوه!....

3. شلوارهای جین خوب و مناسب خریدم
فقط به چیزهایی که واقعا دوست شان داشتم اجازه دادم در کمدم باقی بمانند، حتی چیزهایی که دیگر به دردم نمی خوردند اما زمانی عاشق شان بودم را از کمدم خارج کردم؛ چیزهایی که دیگر نمی توانستم بپوشم و به من احساس شلخته بودن و بد شدن می دادند. شلوار جین خوب و با کیفیت از ضروریات برای یک مادر هستند. چند دست جین پیدا کنید که هم راحت باشند و هم ظاهر جذابی به شما بدهند و باعث شوند احساس خوبی با آنها داشته باشید. در این مورد خوب خرج کنید و هوشمندانه انتخاب کنید.

4. پیرو قانون " کم اما خوب" شدم
فقط به چیزهایی که واقعا دوست شان داشتم اجازه دادم در کمدم باقی بمانند، حتی چیزهایی که دیگر به دردم نمی خوردند اما زمانی عاشق شان بودم را از کمدم خارج کردم؛ چیزهایی که دیگر نمی توانستم بپوشم و به من احساس شلخته بودن و بد شدن می دادند. کمدم را جای چیزهایی کردم که واقعا به من احساس خوبی می دادند و وقتی سراغ کمدم می رفتم تا چیزی برای پوشیدن انتخاب کنم، راحت تر می توانستم این کار را بکنم و دیگر لباس هایی جلوی چشمانم نبودند که حسرت گذشته را برایم تداعی کنند. این کار کمک بزرگی به من کرد تا احساس بدریخت بودن نکنم.

5. لحظه های خوبم را ثبت کردم!
وقتی واقعا احساس خوبی دارید و اعتماد بنفس تان بالاست، از تیپ و ظاهرتان یک سلفی در آینه بگیرید و یک آلبوم از این عکس ها در گوشی تان داشته باشید، و زمانی که احساس کردید از تیپ و خوش پوشی افتاده اید و نیاز شدیدی به انگیزه و یادآوری داشتید برای قوت قلب دوباره و انگیزه گرفتن سراغ این آلبوم بروید.

یک مادر شاد جذاب تر است
انتخاب های من، براساس شیوه نگاه من به خودم بودند و احساسی که منحصرا به خودم مربوط می شدند، اما من این ترفندها را به همه توصیه می کنم. در کشاکش زندگی به عنوان یک مادر، حتی کوچک ترین رفتارها و انتخاب هایی که مربوط به مراقبت از خود می شوند، می توانند تاثیری شگفت انگیز و عمیق روی هویت شخصی داشته باشند. این انتخاب ها لزوما به تیپ و ظاهر مربوط نمی شوند، بلکه هر کاری که جسم و روح تان را تغذیه کند و حس مثبت بدهد در این حیطه قرار می گیرد.شما به عنوان یک فرد، هر چه احساس رضایت بیشتری داشته باشید، در انجام وظایف تان به عنوان یک مادر، موفق تر و درخشان تر خواهید بود، پس حساب تیپ و ظاهرتان را به بهانه ی مادر شدن، از دست ندهید.

لباس بعد از زایمان ، شیک پوش شدن بعد از زایمان

اصول شیک لباس شدن بعد از زایمان
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف