نمناک دنیای مدلباس مجلسی مدل لباس مجلسی برای تازه عروس ها +تصاویر
لباس تازه عروس ها ، لباس نوعروس
با مجموعه ای از مدل لباس های مجلسی شیک مخصوص تازه عروس ها همراه شما هستیم که میتوانید در صورت علاقه از آن ها ایده بگیرید.

مدل لباس برای تازه عروس ها

عروس خانم ها چند ماه اول عروسی شان مدام این طرف و آن طرف دعوت می شوند و یکی از مهم ترین دغدغه های زوج ها،خصوصا عروس ها این است که در این مراسم باید چگونه لباس بپوشند.

هر آنچه که در مورد اصول ست کردن لباس خانم های تازه عروس و هم نشینی و هماهنگی رنگ ها میخواهید بدانید
سخت تر از بیدار شدن صبح زود، این است که باید جلوی کمد بایستی و به این موضوع فکر کنی که شلوار سبز با مانتو قهوه ای هماهنگی دارد؟ کفش بنفشت را با کدام شلوار میتوانی بپوشی ؟ و ....

لباس تازه عروس ها

ست لباس تازه عروس ها

اگر شما هم روزانه با این دغدغه مواجه هستید و برای پوشیدن لباس لازم است چند دست لباس را از کمد بیرون بکشید و عوض کنید،پس با قواعد ست کردن رنگ ها آشنایی ندارید و لازم است این مطلب را بخوانید و با اصول این کار آشنا شوید تا از فردا صبح و چشم برهم زدنی یک ست لباس هماهنگ بپوشید.

لباس تازه عروس ها

لباس مجلسی تازه عروس ها

سفید و سیاه،رنگ هایی برای تمام فصول
سفید و سیاه را میتوانید در کنار تمام رنگ ها استفاده کنید.از نظر متخصصان و طراحان سفید و مشکی رنگی ندارند.سفید محصول نبودن رنگی با بیشترین درخشندگی است.در نقطه مقابل ،سیاه از ترکیب تمام رنگ ها با بیشترین حد تیرگی به وجود آمده است.این دو رنگ تنها رنگ هایی هستند که با تمام رنگ ها هماهنگی دارند،در واقع استثناهایی هستند که قواعد ترکیب رنگ را به چالش میکشند .سفید در کنار هر رنگی قرار بگیرد این قابلیت را دارد که رنگ را بارزتر کند و جلوه بیشتری به آن بدهد،در مقابل مشکی تندی و تیزی رنگ ها را میگیرد.
قرمز ؛جذاب اما خطرناک

لباس تازه عروس ها

مدل لباس تازه عروس ها

قرمز قابلیت جور شدن با سفید،مشکی،قرمز،بنفش،نارنجی و سبز را دارد.وقتی میخواهید ست لباسی با قرمز بسازید ،بهترین کار این است که از ترکیبات مختلف قرمز استفاده کنید یعنی رنگ هایی مثل بنفش که قرمز در آن استفاده شده ولی حواستان باشد سراغ تیره و روشن قرمز برای ست کردن و ترکیب نروید.

آبی؛ساحل آرامش
رنگ آبی با سفید،مشکی،آبی،سبز،بنفش و نارنجی هماهنگ میشود.رنگ مکمل آبی ،نارنجی است و قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم نارنجی را تشدید میکند.دقت کنید آبی را با زرد و قرمز ست نکنید،فقط در صورتی میتوانید ست کنید که قرمزتان به بنفش و زردتان به سبز نزدیک باشد.

نارنجی ؛با احتیاط نزدیک شوید

لباس تازه عروس ها

مدل لباس تازه عروس ها 2017

سفید،مشکی،نارنجی،قرمز،آبی و زرد ،رنگ های هماهنگ با نارنجی هستند.نارنجی یکی دیگر از رنگ های خطرناک در پوشش است چون به شدت این توانایی را دارد که ستی نامتوازن ایجاد کند.برای فرار از این اتفاق پیشنهاد میکنیم به جای نارنجی تند از سایه های روشن تر و تیره تر این رنگ استفاده کنید و آن را در کنار رنگ هایی چون قرمز و نارنجی به کار ببرید.قهوه ای رنگی است که از نارنجی به وجود آمده و به همین دلیل به خوبی با آن ترکیب میشود .رنگ مکمل نارنجی ،آبی است ولی از ترکیبات آبی استفاده کنید که نتیجه نهایی ست شما خیلی پرزرق و برق نباشد.

مدل لباس مجلسی برای تازه عروس ها +تصاویر

مدل لباس مجلسی برای تازه عروس ها +تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
برگرفته از نوعروس - کافه مد -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف