لباس جالب سارق
لباس و پوشش عجیب و غریب یک دزد فروشگاه سوژه خنده شد.

لباس جالب و خنده دار سارق فروشگاهی در ویرجینیا!

تاکنون هریک از ما ده ها فیلم اکشن را مشاهده کرده ایم و پرستیژی که در ذهن خود داریم این است که افراد سارق، برای سرقت از موقعیتی که در نظر دارند نقشه بسیار دقیقی را سرهم می کنند و سپس با استفاده از لباس و سلاح های مخصوص و تیمی قدرتمند وارد موقعیت می شوند و اقدام به سرقت می کنند.

اما اخیرا فرد سارق یک فروشگاه واقع در ویرجینیا که در تاریخ 9 اوت تصمیم به سرقت و دزدی گرفت، وقتی وارد فروشگاه شد توانست منجر به شوکه شدن افراد حاضر در فروشگاه شود! مرد جوان سارق که هنوز نام او مشخص نیست و منبعی خبری از دستگیری او را منتشر نکرده است، با لباس های خنده دار و جالبی وارد فروشگاه شد.

از قرار معلوم گویی این سارق ناشناس که فکر دزدی از فروشگاه را در سر داشت، حتی هزینه خرید لباس مورد نیاز برای سرقت را نداشت و به همین دلیل برای سرقت از این فروشگاه تصمیم گرفت تا از لباس و تیشرت کودکان برای پوشاندن چهره اش استفاده کند و برای مراقبت و نگهداری از چاقویی که به همراه داشت، یک کیف زرد کوچک را بر روی سینه اش قرار داد!

مشاهده چنین پرستیژ دزدی، واقعا خنده دار است چرا که تاکنون چنین چیزی دیده نشده است. با این حال مجموعه " Chesapeake Crime Line " این تصاویر را اخیرا منتشر کردند که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود. اما هنوز میزان سرقت، هویت و دستگیری او را منبعی اعلام نکرده است.

لباس خنده دار دزد فروشگاه سوژه شد + عکس

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی