لباس سرهمی زنانه
لباس های سرهمی زنانه که در انواع جین, حریر و گیپور وجود دارند سبک جدیدی از لباس های زنانه هستند که استایل جذابی به شما میبخشند.

لباس سرهمی زنانه مجلسی و اسپرت شیک

اگر دنبال سبک جدیدی از لباس های زنانه هستید و میخواهید استایل متفاوتی را تجربه کنید ما به شما لباس سرهمی های زنانه را پیشنهاد میکنیم که مدل های مختلف و شیکی دارند. سرهمی های مجلسی در انواع حریر و گیپور هستند که آستین کلوش و پفی دارند و تیپ مجلسی خاص و شیکی به شما میبخشند.

لباس آستین گیپور

لباس سرهمی زنانه آستین گیپور

سرهمی های زنانه سال 2018 مد و پرطرفدار شدند که مدل های دمپا گشاد آن ها بیشتر مورد پسند قرار میگیرد. اگر میخواهید در مجالس و مهمانی ها لباسی کاملا جدید و متفاوت را امتحان کنید میتوانید از لباس سرهمی های گیپور دار و شیک استفاده کنید.

سرهمی دخترانه

مدل لباس سرهمی دخترانه

لباس های سرهمی برای موقعیت های مختلف قابل استفاده اند و میتوانید آن ها را در جشن تولد, مهمانی های زنانه, مجالس مختلف به تن کنید. لباس های سرهمی باعث لاغر و قد بلند دیده شدن شما میشوند و پاهایتان را حسابی کشیده نشان میدهند.

لباس های سرهمی برای خانم های چاق و شکم دار زیاد مناسب نیستند, خانم هایی که اندام خوبی دارند میتوانند به راحتی انواع سرهمی های زنانه را بپوشند و خاص بودن را تجربه کنند.

سرهمی گیپور زنانه

لباس سرهمی گیپور زنانه

سرهمی حریر زنانه

لباس سرهمی حریر زنانه

سرهمی مجلسی زنانه

سرهمی مجلسی زنانه سفید رنگ

سرهمی تابستانی

لباس سرهمی تابستانی زنانه

سرهمی کار شده

سرهمی کار شده زنانه 2018

سرهمی لی زنانه

لباس سرهمی لی زنانه

سرهمی زنانه

سرهمی زنانه آستین کلوش شیک

لباس سرهمی زنانه

مدل لباس سرهمی زنانه آستین کلوش و گیپور + تصاویر

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی