نمناک سرگرمیگوناگون لباس شنای زنان چینی فیس کینی + تصاویر
لباس شنای جدید ، لباس شنا
لباس شنای چینی هم از راه رسید.این لباس برای جلوگیری از برنزه شدن خانمها با نام فیس کینی طراحی و تولید شده است.

فصل تابستان بهترین زمان برای شنا کردن در هوای آزاد است اما آفتاب سوختگی و برنزه شدن مانع از یک تفریح مهیج و لذت بخش می شود.چینی ها این بار هم به میدان آمده و با طراحی یک لباس شنای عجیب و کاملا پوشیده، مشکل را برطرف کرده اند.

یک طراح در سال 1946 بیکینی را دوباره طراحی و بازتولید کرد و سپس طراحان مسلمان چند سال پیش بورکینی را به میدان آوردند و حالا چینی ها با 'فیس کینی' به آب می زنند.

فیس کینی

واژه 'فیس کینی' (Facekini) از دو واژه 'فیس' به معنای صورت، چهره و 'بیکینی' ترکیب شده و مراد از آن ماسک هایی برای شنا است که این روزها در چین در سطح وسیعی "مد” و متداول شده است.

طراح فیس کینی فردی است که قبلا در شهر کینگ دائو حسابدار بود. هدف او از طراحی این ماسک نه تنها مقابله با نور آفتاب، بلکه حفاظت صورت در مقابل گزیدگی 'عروس دریایی' بود که در سواحل کینگ دائو به وفور یافت می شود.

 فیس کینی 

بسیاری از چینی ها برای اینکه پوست شان در هنگام شنا سفید بماند و براثر نور خورشید 'برنزه' نشوند از این ماسک استفاده می کنند.

لباس شنای زنان چینی فیس کینی + تصاویر

لباس شنای زنان چینی فیس کینی + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 11
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف