نمناک دنیای مدلباس عروس انتخاب لباس عروس سایز بزرگ برای تپل ها + عکس
لباس عروس سایز بزرگ ، لباس عروس 2018
انتخاب لباس عروس سایز بزرگ برای عروس خانم های چاق کار ساده ای نیست و باید به نکات ریز و درشت زیادی دقت کنید تا بهترین لباس عروس را انتخاب کنید.

نکات انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

لباس عروس تنها لباسی است که هر دختری فقط یک بار در زندگی اش میپوشد به همین دلیل باید لباسی که انتخاب میکنید از همه نظر عالی باشد مثلا مدل لباس, سایز لباس, مدل یقه, جنس, کوتاهی و بلندی آن مناسب باشد. اگر با توجه به وزن و فرم اندام تان باید لباس عروس سایز بزرگ انتخاب کنید در این مطلب از نمناک تمام نکات مهم در این باره را ملاحظه کنید تا بتوانید لباسی زیبا و مناسب اندام تان انتخاب کنید.

لباس عروس سایز بزرگ

لباس عروس سایز بزرگ برای افراد چاق

انتخاب لباس عروس برای همه سخت است اما انتخاب لباس عروس برای خانم های چاق و درشت هیکل سخت تر است زیرا بیشتر لباس عروس ها مخصوص افراد لاغر هستند, خانم های چاق باید به نکات بیشتری دقت کنند تا لباس عروسی انتخاب کنند که اندامشان را زیباتر نشان دهد, به هیچ وجه لباس عروس خیلی تنگ انتخاب نکنید.

جنس لباس عروس سایز بزرگ

  • سیلک
  • شیفون
  • ابریشم
  • گیپور
  • پلی استر
  • تور
  • ساتن
  • ارگانزا

یقه لباس عروس سایز بزرگ

یقه لباس عروس های سایز بزرگ نباید خیلی باز یا خیلی بسته باشد بهترین مدل یقه برای خانم های چاق یقه های دلبری است که امسال هم مد و پرطرفدار است.

نکته:لباس عروس های دنباله دار برای خانم های درشت اندام مناسب نیستند زیرا میتوانند اندام آن ها را درشت تر نشان دهند.

لباس عروس سایز بزرگ

نکات انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

آستین لباس عروس سایز بزرگ

لباس عروس ها امروزه بیشتر آستین دار هستند, خانم های چاق هم به دلیل داشتن بازوهای بزرگ بهتر است لباس عروس آستین دار انتخاب کنند. حواستان باشد اگر آستین لباس عروس تان تنگ باشد شما به هیچ وجه در آن راحت نخواهید بود و نمیتوانید دست هایتان را راحت تکان دهید.

نکته:برای خرید یا اجاره لباس عروس عجله نکنید و سر فرصت با رعایت تمام نکاتی که گفته شد دست به انتخاب بزنید.

لباس عروس مناسب عروس خانم های چاق با سایز بزرگ

انتخاب لباس عروس سایز بزرگ برای تپل ها + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف