نمناک دنیای مدلباس عروس لباس عروس مجلل از جنس کریستال های دریایی + تصاویر
لباس عروس ، مدل لباس عروس 2016
یک طراح خلاق توانست با الهام از نمایشنامه ای مشهور لباس عروسی را تکمیل کند که جنس آن با تمامی لباس عروس های دنیا متفاوت است.

ساخت لباس عروس با نمک های دریایی

لباس عروس هایی که در بازار و فروشگاه های سرتاسر دنیا برای انتخاب آماده هستند همه یک نقطه اشتراک دارند و آنهم این است که متریال اصلی آنها پارچه است اما یک لباس عروس با تمامی آنها فرق دارد و حتی هیچ کس به ذهنش هم نمی رسد که همچین پیراهنی می تواند برای یک عروس خانم طراحی شود .هنرمندی با الهام گرفتن از یک نمایشنامه، تصمیم گرفت مجسمه ای به شکل لباس عروس در بین آب های پر از نمک دریا بسازد.

طراحی لباس عروس با کریستالهای دریایی

وی ابتدا پیکر بندی لازم را با استفاده از مفتول انجام داد، سپس منتظر ماند تا با گذشت زمان اثر کار خود را ببیند. این هنرمند دو هفته یک بار از روند کار بلورهای نمک بازدید و فیلم برداری می کرد. طی دو ماه، هر روز بلورهای کریستال بیشتری اطراف مفتول ها جمع شدند و سرانجام حجم این پیراهن را افزایش داده تا پیراهنی پر زرق و برق از جنس نمک تشکیل شد. این اثر هنری در موزه معاصر لندن برای دیدن عموم به نمایش گذاشته شد. 
لباس عروس
لباس عروس

ایده طراحی لباس عروس با نمک دریایی 

لباس عروس

لباس عروس

مدل لباس عروس پرزرق و برق ساخته شده با نمک دریایی و زیر آب


لباس عروس

لباس عروس

تکمیل لباس عروس از جنس کریستالهای دریایی

لباس عروس مجلل از جنس کریستال های دریایی + تصاویر

لباس عروس مجلل از جنس کریستال های دریایی + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 23
برگرفته از سفیدک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف