نمناک دنیای مدگوناگون لباس عروس دوم و زشت کیت میدلتون ! + تصاویر
لباس عروس کیت میدلتون ، لباس عروس عروس ملکه انگلیس
پیراهن دانتل آستین بلند با دنباله ای زیبا تنها لباس عروس کیت میدلتون نبود ، او بعد از مراسم لباس عروس دیگری برتن کرد که از لحاظ زیبایی با لباس اولش قابل مقایسه نیست.

لباس عروس دوم کیت مدیلتون

یکی از زیباترین لباس های عروس در دنیا به نام کیت میدلتون همسر پرنس ویلیام ثبت شده است ، پیراهن سفید دانتل با دنباله ای بلند و طراحی خاص .

این لباس "ام سی کوئین" یا همان پیراهن عروس دوشس کمبریج را تقریبا تمام دنیا دیده اند اما لباس عروس دومی هم آماده شده بود که کیت میدلتون برای ضیافت تدارک دیده شده در غروب آن روز بر تن کرد.

لباس عروس کیت میدلتون

لباس عروس کیت میدلتون

عکس مراسم ازدواج پرنس ویلیام و مدل لباس عروس شماره 1 کیت میدلتون

لباس عروس کیت میدلتون که خیلی ها ندیدند!

به گزارش میرر کیت میدلتون بعد از پایان مراسم رسمی ازدواج با پرنس ویلیام پیراهن دانتل سفید دنباله دار خود را با پیراهن عروس ساده ای تعویض کرد ، او برای میهمانی عصر یک پیراهن ساتن ابریشمی سفید رنگ که کمرش با سنگهای زینتی تزیین شده بود و یک کت کوتاه داشت برتن کرد که در مقایسه با لباس عروس اول خود هیچ زیبایی خاصی نداشت.

پرنس ویلیام نیز لباس رسمی را با کت و شلوار مشکی رنگ جابه جا کرد و به همراه همسرش در مراسمی که با حضور 300 میهمان در قضر باگینگهام برگزار شده بود حاضر شد.

 لباس عروس کیت میدلتون
لباس عروس کیت میدلتون

پیراهن ساتن ساده لباس عروس دوم کیت میدلتون

لباس عروس دوم و زشت کیت میدلتون ! + تصاویر

لباس عروس دوم و زشت کیت میدلتون ! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 22
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف