نمناک سرگرمیگوناگون لباس عروس 135000 دلاری مگان مارکل + عکس
لباس عروس مگان مارکل ، خانواده سلطنتی بریتانیا
طراحان بریتانیایی با برند Ralph & Russo لباس عروس جنجالی و بسیار گران قیمت را برای دوشیزه مگان مارکل طراحی نمودند که قیمت این لباس عروس جنجالی 135000 دلار می باشد که یک رقم نجومی در نوع خود است .

لباس عروس 135000 دلاری مگان مارکل

مگان مارکل که یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا می باشد ، برای عروسی وی طراحان بریتانیایی با برند Ralph & Russo لباس عروس جنجالی و بسیار گران قیمت را برای دوشیزه مگان مارکل طراحی نمودند که قیمت این لباس عروس جنجالی 135000 دلار می باشد که یک رقم نجومی در نوع خود است . این لباس عروس برای حضور یافتن مگان مارکل برای در مقابل 600 مهمان در کلیسای St George و میلیاردها تماشا کننده تلویزیون در سرتاسر جهان طراحی شد .

رونمایی از لباس عروس گرانقیمت مگان مارکل

لباس عروس گرانقیمت مگان مارکل
لباس عروس گرانقیمت جشن عروسی مگان مارکل و شاهزاده هری
همچنین این اولین لباس که برای مگان مارکل توسط برند معروف Ralph & Russo طراحی شده است ، نمی باشد و یک لباس دیگر نیز در 19 می برای یک سنت دیرینه که در این کلیسا اتفاق می افتد ، طراحی شده بود .
نظرات بر این بود که هزینه این لباس عروس بسیار زیاد می باشد ولی با این وجود عروسی سلطنتی و به عبارتی دیگر عروسی سال می باشد و به همین دلیل می بایست از لباسی ارزشمند استفاده نمود.
این عروسی به گونه ایی خواهد بود که شرح لباس عروس بیشتر از عروسی شاهزاده هری 33 ساله و مگان 36 ساله جنجال برانگیز بود و رسانه ها بیشتر به این موضوع پرداختند . پس از این عروسی که در مقابل چشم هزاران نفر برگزار شد ، پس از دید و بازدید با مهمانان واقع در کلیسا ، مگان مارکل برای برگزاری مراسم عروسی دوم که در جمع خانواده اش برگزار می شود . برای آماده شدن برای این عروسی او لباس عروس دوم خود را به تن می کند و در پارک Windsor Great برگزار شد .
لباس عروس 135000 دلاری مگان مارکل
 رونمایی از لباس عروس 135000 دلاری مگان مارکل 
ماه عسل این دو زوج کمی به دلیل بمب منچستر یونایتد به تعویق افتاد و مگان مارکل گفت که مشتاق ملاقات دوستانش در ایالات متحده و کانادا می باشد .

لباس عروس 135000 دلاری مگان مارکل + عکس

لباس عروس 135000 دلاری مگان مارکل + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف