نمناک سرگرمیدیدنی ها مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویر
لباس عروس ، عکس عروس 93 ساله
مادربزرگ 93 ساله ای که هنوز نتوانسته لباس عروس یا بهتر است بگوییم پیراهن مناسب جسن عروسی اش را انتخاب کند از کاربران فضای مجازی درخواست کمک کرد.

مشکل عروس 93 ساله برای انتخاب لباس مناسب جشن ازدواج

گاهی اوقات پیدا کردن لباس مورد پسند عروس خانم برای مراسم ازدواج تبدیل به یک مشکل بزرگ می شود مثل مشکلی که برای عروس خانم 93 ساله ما پیش آمده است.

"سیلویا مارتین" 93 ساله قصد دارد با "فرنک ریموند" 88 ساله ازدواج کند اما هنوز نتوانسته تصمیم قطعی خود را برای انتخاب لباسی که قرار است روز مراسم بر تن داشته باشد بگیرد برای همین از کاربران فضای مجازی درخواست کمک کرده تا به او بگویند کدام یک از این پیراهن های مجلسی او را جذاب تر می کند.

این مادر بزرگ استرالیایی بعد از برنامه ریزی هایی که با نامزدش برای برگزاری مراسم ازدواج داشت تصمیم گرفت تا لباس مناسبی تهیه کند برای همین به فروشگاهی که اغلب از آنجا خرید می کند رفت ولی این بار کارش کمی دشوار بود نمی توانست به همین راحتی ها انتخاب کند.

4 لباس تقریبا یک رنگ نظر او را به خود جلب کرد ولی نمی توانست هیچ یک را بهتر از دیگری بداند برای همین با هر 4 لباس عکس گرفت و منتشر کرد تا بهترین آنها را کاربران اینترنت انتخاب کنند.

تصاویر عروس 93 ساله با لباس هایی که برای انتخاب یکی از آنها تردید دارد

لباس عروس

لباس عروس

مادربزرگ 93 ساله در جشتجوی لباس مناسب برای جشن عروسی اش

لباس عروس

لباس عروس

 

مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویر

مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف