نمناک سرگرمیگوناگون خرابکاری روی لباس عروس اشک دختر جوان را درآورد + تصاویر
لباس عروس ، سوژه شدن لباس عروس
دختر جوان با نهایت هنر و دقت مدل لباس عروس رویایی خود را طراحی کرد و با پرداخت هزینه ی قابل توجهی از طراح لباس خواست تا او را برایش آماده کند ، ولی با دیدن لباس آماده شده اش شوکه شد.

تفاوت باورنکردنی لباس عروس سفارش داده شده با لباسی که تحویل داده شد

بارها اتفاق افتاده است که لباس و یا محصولی را سفارش داده اید و هنگام تحویل گرفتن آن از این سفارش پشیمان شده اید چرا که نمونه سفارش داده شده هیچ شباهتی با نمونه ی دریافتی شما نداشته است ، این مورد برای دختر جوانی رخ داد که چند روز به روز عروسی اش مانده بود و قرار بود لباس عروسی که مدتها پیش سفارش داده بود را تحویل بگیرد ، تحویلی که او را شوکه کرد.

لباس عروس

تفاوت لباس عروس با مدل قبل از طراحی دوخت

طراح لباس عروس رویایی عروس جوان را نابود کرد!

هر عروس خانمی دوست دارد روز عروسی اش بهترین باشد ، از همه لحاظ به خصوص لباس عروسی که می تواند زیبایی او را جلوه دهد ؛ با همین باور "مهایو" تصمیم گرفت تا طراحی خاص و رویایی خود را برای دوخت لباس عروسی اش به یک طراح لباس حرفه ای دهد تا لباس مورد نظر خود را برای روز عروسی داشته باشد .

دختر جوان 30.000 پسو (واحد پول) به طراح لباس خود داد تا پیراهن عروس او را با بهترین و گرانقیمت ترین پارچه و تزیینات آماده کند ، این در حالی بود که گرانقیمت ترین لباس های عروس در محل زندگی آنها 25.000 پسو قیمت داشت اما مدل او چون سفارشی بود هزینه ی بیشتری صرف می شد 

طراح لباس که نامش منتشر نشده است بعد از مدتها تلاش و ملاقات با دختر جوان برای پرو لباس بالاخره 2 روز قبل از مراسم عروسی لباس را با پیک فرستاد ، لباسی که هیچ شباهتی با طرح مورد نظر نداشت و این را در تصاویری که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید به خوبی متوجه خواهید شد .

لباس عروس

طرح اصلی لباس عروس سفارش داده شده

لباس عروس

طرح نهایی و نتیجه باورنکردنی مدل لباس عروس!!

لباس عروس

دختر جوان که شوکه شده بود نمی دانست در آن شرایط بایستی گریه کند یا به لباس مسخره اش بخندد ، اما در نهایت تنها شانسی که برای او به وجود امده بود حاضر شدن لباس 2 روز قبل از عروسی بود چرا که در این شرایط او فرصت خرید لباس دیگری را داشت .

لباس عروس

لباس عروس

تزیین غیرقابل باور و بی دقت لباس عروس 

او با انتشار عکسهایی از لباس عروس متفاوتش در فیس بوک نوشت :خوشحالم فقط به خاطر اینکه لباس عروس من 2 ساعت قبل از مراسم به دستم نرسید و فرصت خرید لباس مناسب را داشتم.

خرابکاری روی لباس عروس اشک دختر جوان را درآورد + تصاویر

خرابکاری روی لباس عروس اشک دختر جوان را درآورد + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف