نمناک دنیای مدگوناگون راز لباس مشکی ایوانکا و ملانیا ترامپ فاش شد + تصاویر
لباس ملانیا ترامپ ، دیدار رئیس جمهور آمریکا با پاپ
رنگ مشکی لباس ملانیا ترامپ و ایوانکا در دیدار با پاپ که به دلیل یک قانون انتخاب شده بود سوژه جدید سفرهای رئیس جمهور آمریکا شد.

لباس مشکی ایوانکا و ملانیا ترامپ در دیدار با پاپ

ترامپ و تیم همراهش در ادامه سفرهای بیرون از کشور روز گذشته به دیدار پاپ رفتند. لباس ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور آمریکا در دیدار با پاپ فرانسیس نظر کاربران را به خود جلب کرد ، او در حالی که پیراهنی سیاه به تن داشت و موهای خود را پوشانده بود وارد محل ملاقات شد.
 
 لباس ملانیا ترامپ

عکس ایوانکا و لباس ملانیا ترامپ با لباس مشکی در دیدار با پاپ

تصویر بالا یکی از تصاویر جالبی است که در آن هیچ کس به جز دونالد ترامپ لبخند بر لب ندارد ، در این تصویر نارضایتی پاپ از دیدار با او واضح است.

از آنجایی که رفتارها و پوشش ملانیا همسر رئیس جمهور آمریکا از همان ابتدای سفر سوژه کاربران فضای مجازی بود این بار هم لباس مشکی خانم ترامپ مورد توجه قرار گرفت.
پوشش ملانیا شباهت بسیاری به سبک لباس مناسب مراسم ختم و تدفین داشت ، لباسی مشکی که با تور مشکی رنگ روی سرش ست بود.
 لباس ملانیا ترامپ

ایوانکا و ملانیا ترامپ چرا لباس مشکی پوشیده بودند؟

به گزارش دیلی میل با توجه به اختلاف نظرهای عمیق ترامپ و پاپ انتظار می رفت که این دیدار خبرساز شود اما در حقیقت پوشش ملانیا و ایوانکا در دیدار با پاپ بود که توجه بسیاری را جلب کرد.
پوشیدن لباس مشکی توسط زنان همراه با دونالد ترامپ به دلیل رعایت یک سرم قدیمی بود. طبق رسومی که از قدیم مرسوم بوده، زنانی که به دیدار پاپ می روند باید لباس سیاه بر تن داشته باشند. لباس آن ها باید کاملاً پوشیده باشد و باید روسری یا شالی توری یا ابریشمی بر سر و شانه داشته باشند.رنگ سیاه در کلیسای کاتولیک به معنای تقوا و پرهیزگاری و خشوع و افتادگی است.

تصاویر مربوط به دیدار خانواده ترامپ و جلب توجه رنگ مشکی لباس ملانیا ترامپ

لباس ملانیا ترامپ
 لباس ملانیا ترامپ
لباس ملانیا ترامپ

 

راز لباس مشکی ایوانکا و ملانیا ترامپ فاش شد + تصاویر

راز لباس مشکی ایوانکا و ملانیا ترامپ فاش شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 70
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 58 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف