نمناک دنیای مدگوناگون زشت و مسخره های لباس هالیوودی ها +تصاویر
لباس هالیوودی ها ، مدل لباس های عجیب و غریب
با خواندن عنوان مسخره ترین لباس هالیوودی ها حتما به یاد لیدی گاگا خواهید افتاد اما این خواننده زن خارجی در این مورد تنها نیست و سلبریتی های دیگری هم حتی از او پیش ترند.

زشت و عجیب ترین مدل لباس هالیوودی ها و سلبریتی های 

لباس ها و پوشش چهره های مشهور هالیوودی یکی از پترن های اصلی شیک پوش هاست اما گاهی همین شیک پوشان مورد توجه لباس هایی مسخره برای متفاوت بودن انتخاب می کنند . لباس هالیوودی هایی که گاهی از تفاوت زیاد به سمت عجیب و زشتی می رود.

در ادامه به این فکر کردیم کم نیستند افرادی که حتی در موقعیت های رسمی و خاص هم با ظاهری عجیب و متفاوت ظاهر می شوند و در مواردی با خیال اینکه زیباتر شده اند، تنها دستمایه ای برای ستون های طنز رونامه ها و سایت ها می شوند. البته بعضی ها هم هستند که از خاص بودن به طرو کلی لذت می برند! مانند لیدی گاکا، خواننده و مدل آمریکایی که هربار متفاوت تر و عجیب تر از قبل ظاهر شده است.

در این لیست هم دو تصویر از لباس های او را می بینید! شاید بعضی از افراد لیست را نشناسید، اما آن ها افراد شناخته شده ای در حوزه تخصصی خودشان هستند که لباس نامناسبی را برای حضور در برنامه های رسمی انتخاب کرده اند. البته نباید از این نکته بگذریم که ایرانی ها هم چنین تجربه هایی دارند و نشان داده اند که در مراسم مختلف خوب می توانند لباسی که برای آن برنامه مناسب نیست را انتخاب کنند.

وین دیزل مردی با مسخره ترین لباس هالیوودی ها

نام اصلی اش مارک سینکلر وینسنت است و از معروف ترین فیلم هایی که بازی کرده، مجموعه فیلم های سریع و خشمگین است. از وین دیزل با توجه به تیپ ظاهری و هیکلی که دارد، انتظار می رود با لباس های مردانه تری در مراسم حاضر شود که به نظر می رسد خودش این طور فکر نمی کند و یک بار با دامن چرم مشکی حضور پیدا کرده است.

لباس هالیوودی ها

 

لیدی گاگا یکی از صاحبان اصلی مسخره ترین لباس هالیوودی ها

نام کامل این هنرمند استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا است و به عنوان خواننده، ترانه سرا، آهنکساز و بازیگر امریکایی فعالیت می کند. لیدی گاگا به جز اینکه سبک کاری متفاوتی دارد و بارها به دلیل فعالیت های هنری اش مورد توجه قرار گرفته است، اما او از آن دسته از افرادی است که لباس هایش هم همیشه مورد توجه بوده و متفاوت پوشیدن هایش را در همه جمع ها می توان دید.

مسخره ترین لباس هالیوودی ها

مدل لباس لیدی گاگا در میان مسخره ترین لباس هالیوودی ها 

تیلدا سوئینتون رنگین کمانی در مسخره ترین لباس هالیوودی ها

کاترین ماتیلدا «تیلدا» سوئینتن بازیگر و مدل انگلیسی است، او از آن دسته از افرادی است که معمولا لباس هایی متناسب با شرایطی که در آن حاضر می شود، می پوشد، اما به نظر می رسد این بار برای متفاوت بودن لباسی را انتخاب کرده که چندان هم مناسب نیست.

مسخره ترین لباس هالیوودی ها

مسخره ترین لباس هالیوودی ها بر تن جرد لتو خواننده گروه راک 

جرد جوزف لتو بازیگر، خواننده، نوازنده یک گروه گروه راک امریکایی است. او در بازیگری هم جوایزی را در اسکار و گلدن گلوب بدست آورده است و پیش از اینکه به عنوان نوازنده مشغول به کار شود، مدل بوده است. با اینهمه چندان هم در لباس پوشیدن خوش سلیقه نیست.

مسخره ترین لباس هالیوودی ها

نئول فیلینگ
نئول فیلینگ هنرمند، موسیقیدان، کمدین و نویسنده انگلیسی است که به نظر می رسید در این برنامه خیلی سردش شده که چنین لباسی را انتخاب کرده است.

مسخره ترین لباس هالیوودی ها

 

هنری هلند طراح لباسی با مسخره ترین لباس هالیوودی ها

هنری هلند طراح لباس انگلیسی است که به نظر می رسد لباس هایی که طراحی می کند را اول خودش بر تن می کند و پیش از این کسی آن ها را نپوشیده است!

مسخره ترین لباس هالیوودی ها

 

بث دیتو با عجیب ترین یا مسخره ترین لباس هالیوودی ها

ماری بث پترسون خواننده و آهنگساز شاخه راک است و تیپ های متفاوت او را می توان در مراسم مختلف دید، با این حال این بار او خیلی غیرمتعارف تر از همیشه ظاهر شده است.

مسخره ترین لباس هالیوودی ها

مدل زشت ترین و مسخره ترین لباس هالیوودی ها

ویل و شهرت او در پوشیدن مسخره ترین لباس هالیوودی ها

ویلیام جیمز آدامز جونیور که به اختصار با نام ویل.آی.ام شناخته می شود، رپر، موسیقی دان، ترانه سرا و بازیگر امریکایی است. ویلیام کار طراحی مد و لباس نیز انجام میدهد و عمده شهرت او بخاطر پوشیدن لباسهای عجیب می باشد که بوسیله خود او طراحی شده است.

لباس هالیوودی ها

 

زشت ترین لباس هالیوودی ها و مسخره ترین لباس پالوما فیت

پالوما موسیقی دان بریتانیایی است که با لباس عجیب و متفاوتی در یکی از مراسم حاضر و سوژه خبرنگاران و عکاسان شده است.

زشت ترین لباس هالیوودی ها

 

لباس عجیب بیورک هم یکی دیگر از زشت ترین لباس هالیوودی ها است

بیورک گومندسودواتیر که با نام بیورک شناخته می شود، آهنگساز، خواننده و ترانه سرای اهل ایسلند است که البته در چند فیلم هم بازی کرده است. لباس بنفش و عجیب او را در تصویر می بینید.

زشت ترین لباس هالیوودی ها

 

ریلان کلارک
راس ریچارد که با نام ریلان شناخته می شود، بازیگر، مدل و خواننده بریتانیایی است که گاهی بسیار متفاوت لباس می پوشد.

زشت ترین لباس هالیوودی ها

فارل ویلیامز
از خواننده های شناخته شده امریکایی است که آهنگ هایش در سراسر دنیا بسیار محبوب است، آقا ویلیامز به طور کلی لباس های خوبی می پوشد، اما در یکی از برنامه ها شلوارک به همراه کت و البته پاپیون بزرگی که بسته بود، بسیار جلب توجه می کرد.

زشت ترین لباس هالیوودی ها

 

کتی پری شیک پوش اینبار با زشت ترین لباس هالیوودی ها

کاترین الیزابت «کیتی» هادسن خواننده، ترانه سرا و بازیگر امریکایی است که به خاطر لباس های عجیب متفاوتی که می پوشد، معروف است. اما لباس سراسر گل او بسیار عجیب تر از معمول به نطر می رسید.

زشت ترین لباس هالیوودی ها

مدل لباس کیتی پری در میان زشت ترین لباس هالیوودی ها

نیکی میناژ یکی از زشت ترین لباس هالیوودی ها

اونیکا تانیا ماراژ که با نام نیکی میناژ شناخته می شود.خواننده، ترانه سرا و بازیگر امریکایی است که در یکی از رماسم با لباس شنل قرمزی حاضر شده بود!

زشت ترین لباس هالیوودی ها

مدل زشت ترین لباس هالیوودی ها

زشت و مسخره های لباس هالیوودی ها +تصاویر

برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف