نمناک دنیای مدگوناگون لباس های رنگی رنگی مد جدید دخترونه
لباس رنگی رنگی ، لباس های رنگی
لباس های رنگی رنگی که توی کمدتان خاک میخورند را از کمد خارج کنید و در فصل بهار بپوشید و پر از انرژی مثبت و حس خوب شوید .

لباس های رنگی رنگی بپوشید

پوشیدن لباس رنگی رنگی و روشن در فصل تابستان یک دلیل بسیار منطقی دارد و آن هم این است که از ذوب شدن شما در اثر گرما جلوگیری می کنند اما علاوه بر این طراحان تاثیرات روحی و احساسی رنگها در فصول مختلف سال را هم نظر می گیرند.

همه ی ما توی کمدمون یه سری لباس رنگی و توی خونه ای نو داریم که هنوز نپوشیدیمشون. هر دفعه که میخوایم اونا رو انتخاب کنیم هی به خودمون میگیم باشه حالا یه دفعه دیگه. انگار برای پوشیدن اونها دنبال یه روز خاص هستیم. روزی که از اول صبحش لبخند به لبمونه و خوشحالیم.

لباس رنگی رنگی

لباس های رنگی رنگی چالش جدید دخترانه

 

اما اگه هزار سال هم منتظر بمونیم این روز به خودی خود پیش نمیاد ما باید خودمون برای خودمون روز خاص لباس های رنگی رنگی رو بوجود بیاریم. امروز روز افتتاح اون لباس هاست. اول از هم برید دوش بگیرید به موهاتون سرم بعد از حموم بزنید و به زیبا ترین مدل ممکن موهاتونو ببندید. یه عطر خوشبو بزنید و خلاصه خودتونو کلی جینگولی مستون بکنید و بعد اون لباس تو خونه ای نو رو بپوشید و پر بشید از یه عالمه حس خوب و شادابی…لباس هاتون جوری باشه که هر کی شما رو دید یاد رنگین کمون بیوفته.

لباس رنگی رنگی

لباس های رنگی رنگی و شاد بپوشید


هر چی رنگی رنگی تر بهتر. مهم نیست رنگ شلوارتون به بلوزتون میاد یا نمیاد. اصلا هر لنگ جورابتون یه رنگ و یه مدل باشه. مهم نیست داشتن این همه رنگ در ظاهر لباس ها و بدلیجاتمون یه چیز عادی و متعارف نیست. مهم اینه که شما یه روز یه سری لباس های نو رنگا رنگ رو میپوشید و از انرژی رنگ ها پر از حس خوب میشید.

لباس رنگی رنگی

لباس رنگی رنگی و دخترانه


ما نمیدونیم شما هر چند وقت یک بار لباس تو خونه ای یا بیرون میخرید. اما مثلا دو یا سه نوبت خرید آینده رو بذارید برای انتخاب لباس های رنگی. هر چی رنگی تر پر انرژی تر و بهتر.

مهم نیست اگه کسی شما رو ببینه ممکنه بگه وای اینو ببین چه عجیب لباس پوشیده. اما ته دلش قطعا شجاعت شما رو برای داشتن این همه رنگ در کنار هم و یک جا در ظاهرتون تحسین میکنه.

لباس های رنگی رنگی مد جدید دخترونه

لباس های رنگی رنگی مد جدید دخترونه
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از رنگی رنگی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف