واکنش نوید محمدزاده به انتقاد از لباس پوشیدنش

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1398کد مطلب : 30137زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوید محمدزاده بازیگری که این روزها فیلم متری شیش و نیم را در حال اکران در سینماها دارد با انتشار پستی به صورت غیر مستقیم به انتقادها از لباس پوشیدنش پاسخ داد.

لباس پوشیدن نوید محمدزاده سوژه ناتمام مخاطبان

نوید محمدزاده بازیگر جوانی که در چند سال حضور در دنیای سینما و تلویزیون توانست به یکی از محبوب ترین چهره ها تبدیل شود این روزها یکی از بازیگران پرطرفدار سینما است که به جرات میتوان گفت بسیاری از فیلم هایی که او در آنها به عنوان بازیگر حضور دارد از پرفروش ترین ها است.

یکی از نکات حائز اهمیت درباره نوید محمدزاده نحوه خاص لباس پوشیدن او است که مانند بحثی ناتمام همیشه وجود داشته و دارد. این بازیگر جوان با انتشار یک استوری در اینستاگرامش به صورت غیرمستقیم به منتقدان از نحوه لباس پوشیدنش پاسخ داد.

پاسخ نوید محمدزاده به منتقدان از نحوه لباس پوشیدنش

نوید محمدزاده یکی از چهره های سینمایی است که علاقه خاصی به لباس های عجیب و غریب دارد و این موضوع همواره سوژه مخاطبان و عکاسان سینما بوده است . نوید محمدزاده این بار با انتشار عکسی از برد پیت و لئوناردو دی کاپریو در فوتوکال جشنواره فیلم کن به منتقدانش پاسخ داد.

برد پیت و لئوناردو دی کاپریو

عکسی از برد پیت و لئوناردو دی کاپریو در جشنواره کن

نوید محمدزاده با انتشار این استوری در اینستاگرامش نوشت :لباس پوشیدن در فوتوکال اینجوره. همه جا رسمی نمی پوشن...

نوید محمدزاده

تیپ نوید محمدزاده در اکران فیلم متری شیش و نیم

نوید محمدزاده چند شب پیش در مراسم اکران عمومی فیلم متری شیش و نیم با یک کلاه قرمز حاضر شد که همین موضوع سوژه فضای مجازی و برخی از رسانه ها گردید.

نوید محمدزاده

عکسی از نوید محمدزاده با پوشش خاصش

پوشش های عجیب و غریب نوید محمدزاده اگرچه طرفداران خاص خودش را دارد اما منتقدین به این نوع پوشش هم کم نیستند و همواره بعد از حضور این بازیگر جوان در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی انتقادهای زیادی روانه او میشود اما ناگفته نماند که سبک پوشش یک مسئله شخصی است و هر فرد بنابر علاقه خود در انتخاب نوع پوشش آزاد است.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده با تیپی خاص

نوید محمدزاده این روزها فیلم سینمایی متری شیش و نیم را در سینماهای کشور در حال اکران دارد و این اثر با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شده است و بازی او در این ساخته جدید سعید روستایی مورد تمجید بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفته است.

نوید محمدزاده

بازی موفق نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم

پاسخ غیرمستقیم نوید محمدزاده به انتقادها از نحوه لباس پوشیدنش!

واکنش نوید محمدزاده به انتقاد از لباس پوشیدنش : امتیاز : 2.8 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟97
منبع : صفحه نوید محمدزاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
نظرات
وبگردی