برو به :
نمناک دنیای مدگوناگون لباس کوتاه قدهای مشهور چطور انتخاب میشه؟
لباس کوتاه قدها ، انتخاب لباس مناسب
انتخاب لباس کوتاه قدها راز و رمزهایی دارد که شاید شما هم مایل باشید تا بدانید چهره های مشهور کوتاه قد چطور لباس هایشان را انتخاب می کنند.
بازدید : 5,740 نفر

نکات مهم انتخاب لباس کوتاه قدها های شیک پوش

کوتاهی قد، به خودی خود بد نیست، اما اگر در لباس پوشیدن و نحوه انتخاب لباس دقت لازم صورت نگیرد، این کوتاهی قد باعث مشکلاتی در ذهن و جسم شما می شود. راه حل هایی وچود دارد که اگر درست به کار گرفته شوند، می توانند به شما کمک کنند تا در این زمینه شما را به عنوان فردی خوش پوش و شیک نشان دهند در اینجا به چند ترفند ساده در این زمینه اشاره می کنیم.

برای انتخاب لباس کوتاه قدها چه اصولی را باید رعایت کرد؟

هزینه هایی که صرف خرید لباس و اکسسوارهای به روز می کنید اگر با رعایت نکات حرفه ای ها در لباس پوشیدن همراه باشد شما هم می توانید یک خوش تیپ تمام عیار شوید. این نکات را در زیر آورده ایم.

حالت بدن

لباس کوتاه قدها

سر خود را بالا بگیرید، پشت خود را صاف نگه دارید و سینه های تان را به سمت جلو هل دهید و این قوانین را در کل روز رعایت کنید.

لباس های تک رنگ

لباس کوتاه قدها

پوشیدن لباس های تک رنگ با سایه روشن های متفاوت، بدن را بلندتر نشان می دهد. با این روش چشم ها بدون لحظه ای مکث به سمت بالای بدن جذب می شود. هر چه این رنگ ها تیره تر باشد، بهتر است.

سایز مناسب لباس

لباس کوتاه قدها

  انتخاب لباس هایی با سایز مناسب از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر بلندی قد شما خواهد بود. شما باید سایز خود را بدانید (بسیاری از مردان لباس های بزرگتر از خود می خرند) و لباس هایی تهیه کنید که کاملا روی بدن شما می نشیند.
از پوشیدن لباس های گشاد و شلوارک های کوتاه نیز خودداری کنید و به خیاط خود بگویید که متناسب با اندام و خواسته شما لباسی برازنده برای تان بدوزد.

راه راه عمودی

لباس کوتاه قدها

 این قانون را هیچگاه فراموش نکنید. لباس هایی با طرح راه راه افقی اندام را چاق تر و پهن تر نشان می دهند، بنابراین لباس راه راه عمودی بپوشید تا بلندتر و لاغرتر به نظر آیید. می خواهید دلیل آن را بدانید؟ زیرا راه راه عمودی چشم را به سمت بالا می کشد و به همین دلیل بدن شما کشیده تر به نظر می آید.

جزییات کم

لباس کوتاه قدها

علاوه بر کلیات لباس، شما باید به جزییات آن نیز توجه کنید. همان گونه که لباس تان نباید گشاد و بزرگ باشد، جزییات زیادی هم نباید داشته باشد. یقه، عرض کراوات، دستمال گردن یا حتی سر آستین باید کوچک و باریک تر از حد معمول انتخاب شود. با این روش قد شما بلندتر از قبل به نظر می آید.

تاکید بر بالاتنه

لباس کوتاه قدها

 حتما این را می دانید که برای بلندتر نشان دادن قدتان باید توجه را به بالا تنه جلب کنید طوری که چشم در نگاه اول به سمت بالا کشیده شود. برای این کار می توانید از اکسسوری هایی مانند کلاه، دستمال جیبی، سوزن کراوات و عینک استفاده کنید.

 یقه

لباس کوتاه قدها

تمام افرادی که لباس هایی با یقه V شکل به تن کرده اند می دانند که چقدر بر ظاهرشان تاثیرگذار است. این نوع یقه باعث می شود که چشم ها به سمت بالا کشیده شوند و شانه ها بیشتر به چشم آیند.

نکته مهم در انتخاب لباس کوتاه قدها

لباس کوتاه قدها

- از گذاشتن کمربند به خصوص در رنگ هایی متضاد با لباس تان خودداری کنید زیرا با ایجاد یک خط افقی در مرکز بدن تان، چشم ها را از حرکت به سمت بالا منع می کنید.
- از پوشیدن تیشرت های آستین کوتاه تا حد امکان خودداری کنید زیرا شما را کوتاه تر از حد معمول نشان می دهد.
- اگر پایین لباس تان از استخوان لگن پایین تر آمد، آن را داخل شلوارتان قرار دهید یا تیشرت دیگری بپوشید زیرا پاهای شما را کوتاه تر از قبل نشان می دهد.

لباس کوتاه قدهای مشهور چطور انتخاب میشه؟

512
منبع : مدآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف